В 1 кварталі 2020 року споживачі Житомирської області з автономним опаленням сплатять за доставку газу на 35% менше

Понеділок, 10 лютого 2020 —
Впродовж перших трьох місяців поточного року домогосподарства, що використовують газ для опалення будинків, платитимуть  на 35% менше, ніж в першому кварталі 2019 року. Про це свідчать розрахунки АТ "Житомиргаз". Це стало можливим завдяки впровадженню НКРЕКП нової системи оплати послуг доставки газу.
Згідно розрахунків компанії, найбільш вигідною нова система буде для домогосподарств, які використовують газ для опалення будинків. Їх платежі за доставку газу зменшаться на 35%. Наприклад, домогосподарство в Житомирській області, яке споживає 1600 куб. м газу на рік, за три місяці сплатить 458 гривень замість 720.

Наразі в Житомирській області 55,5 тисяч споживачів з автономним опаленням. Це 15,2% від загальної кількості абонентів.

24 грудня 2019 року Регулятор затвердив нові тарифи для Оператора ГТС та операторів ГРМ. Таким чином було завершено анбандлінг, який тривав в Україні впродовж останніх п’яти років. Здійснено остаточне відділення продажу газу від його транспортування. Тепер споживач не прив’язаний до жодного постачальника і має можливість вибору. В січні 2020 року споживачі газу отримали квитанції на оплату доставки газу.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!