АТ "Рівнегаз" продовжуватиме діалог з Регулятором щодо підвищення зарплат газовиків до середніх по промисловості

Понеділок, 10 лютого 2020 —
Нові тарифи на доставку газу дозволять АТ "Рівнегаз" збільшити середню зарплату на підприємстві на 18%. Але рівень оплати праці співробітників залишається нижчим за середні зарплати в промисловості по області. АТ "Рівнегаз" продовжуватиме конструктивний діалог з НКРЕКП, щоб газовики мали достойну оплату праці.
Впродовж останніх років середня заробітна плата АТ "Рівнегаз", передбачена в тарифі, складала 3903 грн на місяць. Втім, співробітники компанії отримували вищу оплату праці. АТ "Рівнегаз" знайшло можливість виплачувати працівникам 8832 грн  на місяць.

Щоб мережі працювали безаварійно і безперебійно, щоб своєчасно на виклики виїжджали бригади аварійно-диспетчерських служб, щоб оперативно проводився ремонт, заміна та обслуговування газопроводів, здійснювалася повірка та заміна лічильників, обслуговування абонентів у центрах обслуговування клієнтів, у АТ "Рівнегаз" вирішили підвищити заробітні плати співробітникам.

Це стало можливим завдяки спрямування ресурсів на заробітні плати з інших статей витрат. При цьому накопичувалися борги перед контрагентами і постачальниками. Однак кваліфіковані та досвідчені співробітники для газорозподільного підприємства -  головний пріоритет.

Нові тарифи на розподіл дозволять в цьому році переглянути і збільшити діючі заробітні плати. З січня у АТ "Рівнегаз" вони складатимуть 11200 грн на місяць. Втім, це не дозволить компанії витримувати конкуренцію за цінні кадри на ринку праці.

"Ми хочемо стимулювати і утримувати кращі кадри за рахунок достойної оплати праці. Адже АТ "Рівнегаз" є сервісною компанією. І рівень оплати праці позначається на якості обслуговування клієнтів, - говорить Вікторія Головатчик, начальник управління з персоналу АТ "Рівнегаз". - Тому ми будемо наполягати, щоб заробітні плати наших працівників були не меншими  за середню заробітну плату по промисловості у відповідній області".

Разом з тим, АТ "Рівнегаз"  продовжує інвестувати в своїх співробітників. Під брендом РГК вже відкрито перший центр навчання та розвитку, мережа яких згодом запрацює по всій Україні. Там проводять навчання та розвиток лінійного персоналу. Також продовжується активне співробітництво з провідними українськими бізнес-школами, які працюють з працівниками середньої ланки і готують кадровий резерв для всіх газорозподільних підприємств.

АТ "Рівнегаз"  продовжить активно відстоювати інтереси своїх працівників і робити все можливе для того, щоб утримувати кращі кваліфіковані кадри на ринку. Зараз штат компанії укомплектований на 88,8%.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!