Більше  100 тисяч споживачів АТ "Чернігівгаз" користуються дистанційними сервісами компанії

Вівторок, 10 грудня 2019 —
Кожен четвертий споживач природного газу в Чернігівській області нині передає показання лічильника та отримує миттєві консультації через онлайн – сервіси.
Для споживачів Чернігівщини найпопулярнішим сервісом залишається "Особистий кабінет" на сайті на сайті 104.ua. Його переваги оцінили  більше 100 тисяч споживачів АТ "Чернігівгаз".

В онлайн-кабінеті можна передати показання лічильника, дізнатися ціну природнього газу, сплатити за спожитий газ й переглянути історію своїх розрахунків. А також, раніше за всіх, отримати рахунок. Замовити зворотній дзвінок та дізнатися необхідну інформацію у спеціаліста.

Більше 319 тисяч консультацій було надано через email та "Особистий кабінет" з початку року.

"Ми як сервісна компанія цінуємо час наших споживачів, це один з найважливіших ресурсів сучасного життя. Тому намагаємося якомога більше залучати наших клієнтів до онлайн – сервісів. Аби кожен зміг оцінити переваги такого спілкування з компанією та зекономити свій час", - зазначила Голова правління АТ "Чернігівгаз" Алла Ярова.

Для реєстрації в особистому кабінеті на сайті 104.ua споживачу знадобиться вказати: номер особового рахунку, суму останнього платежу за газ або номер лічильника газу та свій email (адресу електронної пошти). Але вслід враховувати що на один email можна зареєструвати тільки один особовий рахунок.

Якщо потрібно керувати одразу декількома особовими рахунками, наприклад, для допомоги своїм рідним АТ "Чернігівгаз" рекомендує користуватися паблік-акаунтом 7104ua у Viber та мобільні додатки для смартфонів 104 Mobile та до iPhone 104 Mobile Light.

У листопаді 2019 року більше 7 тисяч користувачів природнім газом на Чернігівщині передали показання лічильника саме через Viber, а з листопада через паблік-акаунт 7104ua можна також отримувати рахунки у форматі PDF.

Також популярними залишаються SMS-повідомлення на номер 7104, АТ "Чернігівгаз" з початку року отримало більше 69 тисяч показань саме таким способом.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!