Бюджетники Волині заборгували за газ більше 2 млн гривень

Понеділок, 5 серпня 2019 —
Неплатежі за газ бюджетних установ, що є клієнтами ТОВ "Волиньгаз збут", становить 2,4 млн грн. Через несплату за спожитий газ припинено газопостачання 2 бюджетним установам.
Організації-боржники свою заборгованість за газ пояснюють недофінансуванням або ж непропорційним розподілом кошторисних призначень.

Установам-неплатникам "Волиньгаз збут" надсилає повідомлення про припинення газопостачання, адже відповідно до чинного законодавства, постачальник має право припинити газопостачання, в разі проведення споживачем неповних або несвоєчасних розрахунків, а також подавати матеріали до суду і стягувати заборгованість в судовому порядку.

"Несвоєчасна оплата за спожитий енергоресурс наносить значні матеріальні збитки нашій компанії. Через затримку оплат "Волиньгаз збут" не в змозі вчасно та в повному обсязі розрахуватись за придбаний природний газ для потреб бюджетних установ та організацій з власником ресурсу газу, що також призводить до стягнення штрафних санкцій відповідно до укладених договорів. Окрім того, це ставить під загрозу стабільне газопостачання Волині", - зазначив директор ТОВ "Волиньгаз збут" Микола Тищук.

Загальний рівень оплати за газ в бюджетній сфері на Волині становить майже 93% від спожитого енергоносія.

Інформація ТОВ "Волиньгаз Збут"

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!