В Харківській області споживачі не оплатили за газ 2,4 млрд. грн.

П'ятниця, 16 серпня 2019 —
Станом на 1 серпня 2019р. заборгованість мешканців Харкова та області за використаний природний газ перевищила 2,4 млрд. грн. Борг за спожитий газ має кожен третій споживач.
Літній період – найзручніший час розрахуватись за газ, спожитий в опалювальному сезоні, адже витрати на поточне споживання газу мінімальні. Після закінчення опалювального сезону заборгованість клієнтів ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" зменшилась лише на 17%. Тому компанія активізує роботу з поетапного припинення газопостачання боржникам. На сьогодні, в Харкові та області залишаються без газопостачання більше 50 тис. споживачів.Якщо після припинення газопостачання боржник продовжує ігнорувати необхідність оплатити за використаний газ, стягнення заборгованості здійснюється в судовому порядку.

"Відповідно до договору постачання природного газу, клієнт газової компанії зобов’язаний забезпечити своєчасну та повну оплату за використаний газ. У випадку, коли споживач не оплачує послуги та ігнорує повідомлення про необхідність здійснити розрахунки, ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" вимушено припинити надання послуг газопостачання боржнику", - зазначила начальник відділу розрахунків ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" Тетяна Харченко.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.10.2018р. № 867, ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" має забезпечити розрахунки за використаний побутовими споживачами природний газ з державною монпольною компанією. На сьогодні державний монополіст отримує близько 90% коштів, що оплачують мешканці регіону за послуги газопостачання.

Додатково перевірити стан особового рахунку за газ клієнти ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" можуть наступними способами:

- через Особистий кабінет на сайті 104.ua
- чат-бот 7104ua у Viber
- відправивши СМС на номер7104 (текст СМС: спочатку написати слово Баланс або Balance, а потім через пробіл номер особового рахунку)
- через мобільний додаток для смартфонів 104 Mobile
- через мобільний додаток для iPhone 104 Mobile Lite
- звернувшись до контакт-центру ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" за тел. (057) 728-93-04
- в центрах обслуговування клієнтів компанії.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!