Майже 6 тис.  волинян передають показники та сплачують за газ через Viber

П'ятниця, 5 липня 2019 —
Чат-бот 7104ua у месенджері Viber функціонує вже 5 місяців.
За цей період волиняни передали показання  свого лічильника газу більше 7 тис разів.

Сплатити  за газ, не виходячи з дому, пропонує своїм клієнтам  ТОВ "Волиньгаз Збут".

Зробити це  можна за допомогою онлайн-сервісу Viber-бот, у якому зареєстровано майже 6  тис. волинян.

Спосіб оплати за газ через Viber має ряд переваг. Зокрема, можливість миттєвої оплати з будь-якої точки світу в режимі 24/7, відсутність черг, звітність, простота оплати, безпека грошових операцій.


"Темпи сучасного життя вимагають від різних компаній бути гнучкими та клієнторієнтованими. ТОВ "Волиньгаз Збут" за допомогою сервісу Viber-бот пропонує полегшити життя не тільки собі, але й своїм близьким. Адже у вайбері можна зареєструвати до 5 особових рахунків і, таким чином, допомогти батькам, бабусям-дідусям та іншим родичам у поважному віці", — прокоментував  директор ТОВ "Волиньгаз Збут" Микола Тищук.

За допомогою цього сервісу споживач  також  може передати показники за спожитий газ, переглянути поточний стан розрахунків, історію оплат і показань лічильника.

"Я працюю в бізнесі і завжди планую  кожен  день, тиждень і місяць, а головне – ціную час. Тому подати показники за кілька секунд через чат-бот 7104ua у месенджері Viber для  мене зручно, швидко та економно. Я веду активний спосіб життя і дуже ціную свій час. Дуже радий, що представники  компанії розповіли про можливість оплати  за газ через цей сервіс. Із задоволенням  зареєструвався  та  користуватимуся  ним постійно", — зазначив лучанин  Андрій  Смолярчук.

Сервіс створено для побутових споживачів 5 місяців тому. Для реєстрації слід вказати  номер особового рахунку та суму останнього платежу за газ (або номер лічильника газу). З деталями можна ознайомитися за посиланням: - https://bit.ly/2UHuHKK

Інформація ТОВ "Волиньгаз Збут"

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!