"Запоріжгаз Збут" домігся рекордно високого рівня розрахунків населення за газ - 93%

П'ятниця, 21 червня 2019 —
На 1 травня поточного року платежі населення за спожитий газ склали 93%. Це майже на 20% більше, ніж на 1 травня 2018 року.
За період з 1 жовтня 2018 року по 1 червня 2019 року "Запоріжгаз Збут" перерахував на рахунки державного постачальника газу майже 1,2 млрд грн, і ще майже 90 млн грн на рахунки державного транспортувальника.

"Високого рівня розрахунків за газ вдалося досягти завдяки комплексу заходів. Перш за все, споживачі газу все активніше використовують нові ефективні онлайн сервіси оплати. Серед них Особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільні додатки 104 Mobile та 104 MobileLight, Вайбер-бот 7104ua. Крім того, на позитивну динаміку вплинула також інтенсивна робота з боржниками ", - говорить директор" Запоріжгаз Збуту " Тетяна Колеснікова.

За п'ять місяців поточного року компанією направлено боржникам майже 10 тис. попереджень про припинення подачі газу. Це на 15% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

100% розрахунків за поставлений газ не вдалося забезпечити, в першу чергу, через занижені урядом норм споживання для споживачів без лічильників.

Аналіз ситуації, проведений фахівцями ТОВ "Запоріжгаз Збут", показує, що в разі усунення допущених регуляторних помилок органів влади і регулятора, рівень оплати за газ досягне 99%.

Решта 1% неплатежів пов'язані з неплатоспроможністю клієнтів, недоплатою субсідіантамі тощо.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!