"Вінницягаз Збут" досяг 98 % розрахунків за газ

Середа, 12 червня 2019 —
На 1 червня поточного року ТОВ "Вінницягаз Збут" забезпечив рекордно високий рівень розрахунків клієнтів за спожитий газ – 98 %. Це на 20 % більше, ніж на 1 червня 2018 року. Від стану розрахунків споживачів залежать подальші розрахунки компанії з оптовим постачальником енергоресурсу, газотранспортним та газорозподільним підприємствами, а відтак – стабільність постачання газу в регіоні.
Майже 90 % виручених коштів складає частка групи компаній державного монопольного постачальника газу. В свою чергу ТОВ "Вінницягаз Збут" залишається лише 2,35 % отриманих коштів. За період з січня по травень 2019 року компанією за поставлений газ сплачено оптовому постачальнику майже 1,85 млрд грн.

"Високого рівня розрахунків за газ вдалося досягти завдяки комплексу заходів. Насамперед, споживачі газу все активніше використовують нові ефективні онлайн сервіси оплати. З їх допомогою сплачені кошти швидше надходять на рахунки газопостачальної компанії та відображаються на особовому рахунку споживача. Крім того, позитивної динаміки додає жорстка, але справедлива робота з боржниками." - говорить директор ТОВ "Вінницягаз Збут" Василь Сопільник.

За п’ять місяців поточного року компанією направлено неплатникам майже 83 тисячі попереджень про припинення подачі газу. Це на 17 % більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Як крайній захід, довелося застосувати відключення від мереж газопостачання до 7,7 тисяч боржників.

100 % розрахунків за поставлений газ не вдалось забезпечити через занижені Урядом норми споживання для споживачів без лічильників та введені НКРЕКП обмеження на приведення об’ємів спожитого газу до стандартних умов.

Аналіз ситуації, проведений спеціалістами ТОВ "Вінницягаз Збут", показує, що у випадку усунення допущених регуляторних помилок Уряду та НКРЕКП, рівень оплати за газ досягне 99 %.

Решта 1 % неплатежів пов’язані з такими затримками у розрахунках клієнтів, на які компанія-постачальник вплинути не може – наприклад, неплатоспроможність боржника, відсутність спадкоємців тощо.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!