У першому кварталі "Харківміськгаз" інвестував понад мільйона гривень в газові мережі міста

П'ятниця, 3 травня 2019 —
У 2019 році на підтримку в робочому стані газових мереж міста в тарифі компанії передбачено 5,7 млн. грн., що дозволить відремонтувати 1,1 км газопроводів. При тому, що щорічна потреба в інвестиціях становить не менше 19,6 млн. грн. (амортизаційні відрахування).
"Харківміськгаз" за перший квартал 2019 року інвестував в газові мережі Харкова 1,8 млн. грн. З них 1,2 млн. грн. виділил на капітальний ремонт та реконструкцію 0,2 км газопроводів. При цьому в Харкові налічується понад 800 км газопроводів, яким більше 50 років, вони становлять 15%.

"Харківміськгаз" неодноразово звертався до держрегулятора, щоб той переглянув тарифну виручку. Оскільки відсутність необхідних інвестицій в мережі викликає труднощі в належному утриманні систем газопостачання міста. Однак, Національна комісія так і не передбачила належного фінансування газорозподільної системи.

З огляду на значний термін експлуатації газорозподільних мереж в місті, в умовах негативного впливу електрики, яке виходить від міського електротранспорту та метрополітену, який значно впливає на руйнування газопроводів, загальний знос газопроводів, які перебувають на балансі підприємства, становить близько 75%.

Довідка: ПАТ "Харківміськгаз" - підприємство, яке здійснює розподіл газу на території міста Харкова.

Протяжність розподільчих, ввідних,  внутрішних газопроводів та газопроводів-вводів складає більше 8 тисяч кілометрів, щорічний обсяг транспортування природного газу складає 1,4 мільярдів кубічних метрів.

ПАТ "Харківміськгаз" забезпечує природним газом понад 500 тис. домоволодіньта понад 3,5 тис. промислове підприємство, організацій, установ.


Інформація ПАТ "Харківміськгаз"

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!