Клієнти ТОВ "Закарпатгаз Збут" можуть погасити борг за газ частинами

Вівторок, 23 квітня 2019 —
Станом на початок квітня заборгованість побутових споживачів Закарпатської області за природний газ становила майже 1,4 млрд грн.
Таким чином, заборгованість за опалювальний період зросла на 45% (420 млн. грн).

ТОВ "Закарпатгаз Збут"  пропонує клієнтам, які мають заборгованість за спожитий у поточному  опалювальному періоді газ, укласти договір реструктуризації боргу. Оплата частинами дозволить громадянам розрахуватися за спожитий газ та мінімізувати ризики відключення від газопостачання.  

Щоб оформити договір реструктуризації боргу, клієнтам необхідно звернутися до ТОВ "Закарпатгаз Збут".  Споживач повинен надати такі документи: паспорт власника (або особи, яка уклала заяву приєднання до умов типового договору на постачання природного газу) та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

 "Можливість оформити договір реструктуризації  –  гарна можливість для споживачів рівними частинами погасити борг за природний газ. Це дасть змогу увійти в наступний опалювальний сезон без боргів. Особливо актуальна така пропозиція для клієнтів, які позбулися права на отримання субсидій на у 2018-2019 рр у зв’язку зі зміною умов призначення субсидії, а таких у Закарпатській області  – понад 60 тис сімей", – зазначила директор ТОВ "Закарпатгаз Збут" Вікторія Томинець.

Договір, за словами Вікторії Томинець,  дозволить розстрочити оплату боргу рівними частинами до 1 вересня 2019 року.

Однак, не всі категорії боржників зможуть оформити договір реструктуризації. До таких належать споживачі, котрим уже припинено газопостачання або справа щодо стягнення боргу передана до суду чи виконавчої служби.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!