"Волиньгаз збут" на 35 % зменшив ціну газу для комерційних споживачів

П'ятниця, 19 квітня 2019 —
ТОВ "Волиньгаз збут" зменшив ціну природного газу для комерційних споживачів на 35%. Завдяки зменшенню ціни понад 1500 тис. бізнес-клієнтів ТОВ "Волиньгаз збут" отримали можливість заощадити витрати на енергоносії.
У жовтні 2018 року вартість природного газу для комерційних споживачів становила понад 14 тис. грн. за 1 тис. м. куб. (без врахування транспортних послуг та ПДВ). У квітні цього року ціна газу для бюджетних установ, підприємств, організацій менше 9 тис. грн. за 1 тис. куб. м.


Крім конкурентоспроможної ціни ТОВ "Волиньгаз збут" пропонує своїм клієнтам оптимальні умови розрахунків та стабільні поставки газу.

"Серед комерційних клієнтів нашої компанії - бюджетні установи та організації, що забезпечують теплом об’єкти соціальної сфери. Ми звикли працювати в умовах жорсткої відповідальності. Тому не маємо випадків коли школи, дитсадки, лікарні залишались без газу з вини постачальника", - зазначив директор ТОВ "Волиньгаз збут" Микола Тищук.

Протягом 2018 року до нових бізнес-клієнтів ТОВ "Волиньгаз збут" долучилось майже 70 підприємств і організацій Волинської області.

Споживачі-юридичні особи самостійно визначають постачальника з яким бажають співпрацювати. Відповідно до положень статті 12 Закону України "Про ринок природного газу", постачання природного газу юридичним особам здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником і споживачем.

У свою чергу, ціну на газ для потреб побутових споживачів визначає та затверджує Кабінет Міністрів України.

Інформація ТОВ "Волиньгаз Збут"

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!