Збитки ПАТ "Миколаївгаз" у 2018 році сягнули 243 млн гривень

Середа, 10 квітня 2019 —
09 квітня 2019 року в ПАТ "Миколаївгаз" пройшли чергові Загальні збори акціонерів. Розглянувши основні показники роботи підприємства за минулий рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс, та напрямки розвитку компанії на 2019 рік.
У 2018 рік ПАТ "Миколаївгаз" здійснило розподіл природного газу в обсязі 465,3 млн кубічних метрів. 20 млн коштів з тарифної виручки підприємства, затверджені в плані розвитку газорозподільної компанії, були направлені на встановлення приладів обліку газу, капітальний ремонт і заміну газорозподільних мереж, придбання нового газорегулюючого обладнання.

Близько 10 млн гривень компанія спрямувала в модернізацію регулюючого обладнання та ремонт газопроводів і приблизно стільки ж - на встановлення індивідуальних лічильників.

Протягом року було здійснено реконструкцію 14 газорегулюючих пунктів, капітальний ремонт понад 17,6 км газопроводів, оновлення заземлення на 33 станціях катодного захисту, а також капітальний ремонт 11 газових колодязів. Крім того було газифіковано 2265 осель та встановлено 5277 індивідуальних лічильників газу.

Через центри обслуговування клієнтів ПАТ "Миколаївгаз" за минулий рік опрацьовано більше 100 тис. звернень клієнтів компанії. Послугами контакт-центру скористалися понад 690 тис. жителів Миколаївської області.

"За підсумками фінансової діяльності у 2018 році збитки компанії склали 242,9 млн гривень. Встановлений ще в 2016 році тариф на розподіл природного газу не покриває потреб компанії в повному обсязі. Так виробнича діяльність нашої компанії є збитковою вже другий рік поспіль" - зазначає директор фінансовий ПАТ "Миколаївгаз" Сергій Черніков.

У 2017 році збитки компанії склали 94,6 млн грн, у 2018 році – 242,9 млн грн.

У 2019 році підприємством планується й надалі виконувати роботи, передбачені планом розвитку газорозподільної системи, здійснювати всі регламентні роботи на газопроводах та встановлення приладів обліку газу, обслуговування клієнтів, а також виконувати всі заходи, необхідні для безперебійного проходження опалювального періоду 2019-2020 років.

Довідка про компанію: ПАТ "Миколаївгаз" - єдина на території Миколаївської області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. Підприємство експлуатує 8,7 тис. км газопроводів. Щорічний обсяг розподілу природного газу складає майже 500 млн. куб. м газу.

Загальний рівень газифікації Миколаївській області - 72%. ПАТ "Миколаївгаз" забезпечує природним газом 8 міст, 14 селищ міського типу та 313 сіл області.

Клієнтами компанії є понад 349 тис. сімей Миколаївської області, а також 2,8 тис. підприємств, установ і організацій, найбільші з яких - аграрне підприємство "Нібулон", молочна компанія "Лакталіс", Вознесенський шкіряний завод "Возко", Чорноморський суднобудівний завод, Миколаївський комбінат хлібопродуктів та інші.

ПАТ "Миколаївгаз" входить в десятку кращих платників податків області. Щорічно підприємство перераховує до бюджетів різних рівнів близько 50 млн. гривень.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!