"Житомиргаз збут": рахунки за спожитий в лютому газ не містять субсидії і підлягають оплаті в повному обсязі

Вівторок, 19 березня 2019 —
У зв`язку монетизацією субсидіанти почали отримувати державну допомогу на руки "живими грошима". Отже рахунки за газ, спожитий в лютому, сформовані без врахування субсидій. Тому всі клієнти "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТУ" наразі в рівних умовах та мають повністю сплачувати рахунки за газ.   
З 1 березня вступила в силу система монетизації житлово-комунальних субсидій. Клієнти "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ", яким призначено державну допомогу для оплати спожитого газу, отримують її грошима в відділеннях "Укрпошти" та "Ощадбанку". А пенсіонери - через Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

У зв'язку з цим "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" не має підстав для врахування субсидії в рахунках за спожитий в лютому газ. Всім клієнтам компанії необхідно самостійно оплачувати весь обсяг споживання – і субсидіанти мають використовувати для цього отримані кошти державної допомоги.

"Ми йдемо до відкритого ринку природного газу і монетизація субсидій дасть змогу нашим споживачами обирати собі незалежного постачальника в майбутньому, дасть змогу конкурувати по цінам на газ, дасть змогу своєчасно розрахуватися за спожитий енергоносій. Наразі Уряд змінив механізм субсидування населення, запровадивши монетизацію. Тому рахунки за газ у лютому вже не міститимуть субсидій. Споживачам, яким призначена житлова субсидія у 2018 році, її видадуть "живими грошима" (на банківську картку або в "Укрпошті""). Ними субсидіант повинен самостійно повністю розрахуватися за спожитий газ"- розповідає  директор ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" В’ячеслав Тарасов.

Оплатити за спожитий газ необхідно до 10-го числа місяця, якщо оплата по абонентській книжці. І протягом 5-ти днів з моменту отримання рахунку за газ.

Зараз для споживачів природного газу Житомирської області представлені платіжні системи: iPay.ua, Portmone.сom, EasyPay.ua, Ощад 24, Masterpass, Приват 24. Розмір комісії при проведенні платежу визначається виключно платіжною системою і не залежить від газопостачальної компанії.

Також, швидко можна оплатити рахунки за газ за допомогою "Особистого кабінету" на сайті 104.ua, за допомогою паблік аккаунта 7104ua в Viber, в касах банків, відділень "Укрпошти" або через термінали самообслуговування.

Всю інформацію про субсидії можна отримати в Головних управліннях соціального захисту населення. Зі свого боку, ПАТ "Житомиргаз" і ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" консультує клієнтів за обсягами фактичного споживання газу, оплати та заборгованості.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!