ПАТ "Волиньгаз": споживачі звернулись до Контакт-центру більше 600 тис разів

Середа, 6 лютого 2019 —
У 2018 році споживачі природного газу з приводу газових питань звертались більше 600 тис разів до Контакт-центру компанії "Волиньгаз". До слова, 10% з них - мешканці обласного центру Волині. Сприяє активнішому спілкуванню з клієнтами відкриття трьох нових Центрів обслуговування клієнтів - у м.Ковелі, смт.Ратне та м.Камені-Каширську.
Більше 50 тис. споживачів скористались функцією голосовий помічник (IVR). СМС на номер 7104 з показаннями лічильника газу надіслали майже 280 тис волинян.

Найбільшою популярністю користується "живе спілкування", тому кількість дзвінків не зменшується - торік фахівці зафіксували понад 250 тис дзвінків волинян на номери Контакт-центру: (0332) 280-104 та (067) 33 39 104.

"У минулому році рівень обслуговування зріс. В Україні відкрили рекордну кількість нових Центрів обслуговування. Двері для споживачів газу відкрили майже три десятки сучасних клієнтських офісів у більш ніж 10 областях. На Волині, зокрема, почали працювати три нові Центри обслуговування клієнтів (ЦОК): у містах Ковелі та Камені-Каширську й смт.Ратне," - розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ "Волиньгаз" Юрій Петрук.

Нові клієнтські сервіси називають найзручнішими у комунальній сфері. Регіональна газова компанія в підпорядкуванні якої працює ПАТ "Волиньгаз", першою серед надавачів комунальних послуг масово запровадила сервіси для своїх клієнтів.

Зокрема, споживачі звикли до новинок - у 2018 році почав працювати мобільний додаток 104 Mobile та перший чат-бот у Вайбері.  До слова, за перший місяць зареєструвалось майже дві тисячі волинських споживачів природного газу. 

Більше 90% коштів з кожного кубометру газу отримують підприємства НАК "Нафтогаз України". І тільки близько 7% газорозподільні підприємства. Це в середньому 56 копійок з одного кубометра газу.

На ці кошти утримуються газові мережі встановлюються лічильники, працює аварійна газова служба працює контакт-центр та центри обслуговування клієнтів по всій Україні.

Довідка: Компанія ПАТ "Волиньгаз" забезпечує безперебійне та безаварійне газопостачання для понад 240 тис. споживачів. В Особистому кабінеті на сайті 104. ua зареєстровано 45 тис споживачів, що на 30% більше, ніж торік.

          

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!