На Хмельниччині втричі зросло використання онлайн-сервісів при сплаті за газ

Середа, 20 лютого 2019 —
У 2018 році майже 30 тис. клієнтів ТОВ "Хмельницькгаз збут" сплачували за газ через сервіси онлайн-платежів, здійснивши понад 100 тис. платежів. В порівнянні з 2017 роком, кількість користувачів дистанційних розрахунків зросла втричі.
За січень 2019 року, клієнтами ТОВ "Хмельницькгаз збут" уже здійснено більше 22 тис. онлайн-проплат, які провели понад 16 тис. подолян.

Для клієнтів ТОВ "Хмельницькгаз збуту" такі розрахунки проводяться без комісії або з мінімальною оплатою послуг. Розмір комісії при проведенні платежу визначається виключно платіжною системою та не залежить від газопостачальної компанії.

На додачу, такі платежі здійснюють без черг та у зручний час. Тому ці переваги стають визначальними при виборі способу розрахунку за спожите блакитне паливо.

"З кожним роком все більше наших клієнтів віддають перевагу онлайн-розрахункам за газ, переконавшись в їх надійності та доступності, - інформує директор "Хмельницькгаз збут" Андрій Левицький. - Адже без черг, в будь-яку пору доби, кожен споживач зі свого гаджета може провести всі необхідні процеси та отримати повну інформацію про підтвердження проплати".

Відтак, кожен споживач з будь-якого населеного пункту області при наявності Інтернет-мережі може сплатити за послуги газопостачання дистанційно. "Хмельницькгаз збут" постійно працює над розширенням числа онлайн-сервісів.

Так, на даний час для користувачів Особистого кабінету 104.ua доступними є п’ять платформ для оплати за газ: MasterPass, iPay.ua, Portmone, Приват24 та EasyPay. А у 2018 році найпопулярнішою серед них стала Portmone , якою скористались більше 10 тисяч подолян-споживачів газу.

Нагадуємо, зареєструвати свій "Особистий кабінет" на сайті 104.ua можна швидко та легко. Для цього потрібно знати номер свого особового рахунку та точну останню суму платежу за газ.

Довідка: Основною сферою діяльності ТОВ "Хмельницькгаз збут" є постачання природного газу усім категоріям споживачів Хмельницької області (крім м. Шепетівки та Шепетівського району).

Компанія законодавчо визначена постачальником газу зі спеціальними обов’язками.

Клієнтами компанії є понад 400 тисяч сімей Хмельниччини, більше 2 тисяч промислових підприємств та бюджетних організацій, понад 200 релігійних організації.

Серед найпотужніших споживачів – ПП Аслан-Текстиль, ТОВ "Спецавтоінвест", ПрАТ "Городоцький елеватор Суффле", ТОВ "Карат".

powered by lun.ua