Понад 26%  клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" користується Особистим кабінетом

Середа, 13 лютого 2019 —
Переваги онлайн послуг Особистого кабінету оцінили  понад 110 тис. споживачів "Івано-Франківськгаз Збуту". 
Можливості, які надає Особистий кабінет, дозволяють споживачам сплачувати за газ в зручний час та без черг.

Завдяки можливостям цього сервісу його користувачі можуть не відвідувати офіси газової компанії та вирішувати всі питання, пов’язані  із постачанням газу, дистанційно.     


В Особистому кабінеті клієнти "Івано-Франківськгаз Збуту" мають можливість не лише сплачувати за спожитий газ через оналйн-сервіси, але передавати показання своїх лічильників газу, переглянути історію своїх розрахунків, завантажити рахунок, а також дізнатися ціну природного газу, розмір субсидії чи пільги.

У більшості випадках відпадає необхідність відвідувати районні центри обслуговування клієнтів для звірки й уточнення оплат чи нарахувань субсидії.

Ще одна додаткова можливість - можна звернутися до фахівців газової компанії з питанням чи пропозицією, а також записатися на прийом до керівників газової компанії. Всі звернення направляються до контакт-центру, який обробляє інформацію.

Окрім того, для користувачів Особистого кабінету доступна послуга "зворотний зв'язок".

"Розробники цього інтернет-сервісу постійно працюють над створенням нових можливостей Особистого кабінету. До прикладу, споживачам природного газу нема необхідності відстежувати усі нововведення на газовому ринку чи в нарахуванні і перерахунку субсидій та пільг. Про зміни клієнта інформують в Особистому кабінеті", – розповідає директор ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут"  Юрій Пилипів.

Наприкінці минулого року запрацював Особистий кабінет "Бізнес онлайн" для комерційних клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту".

Скористатися послугами  кабінету на сайті 104.ua можуть юридичні  чи фізичні особи підприємці (непобутове споживання), у яких є діючий договір на постачання газу з ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут".

Використання системи "Бізнес онлайн" дозволяє комерційним споживачам отримувати рахунки за газ, акти прийому-передачі, акти звірок та переглядати історію платежів.

powered by lun.ua