В Харкові зросло споживання природного газу

П'ятниця, 1 лютого 2019 —
За підсумками 2018 року споживання природного газу в Харкові збільшилося на 8,2 % у порівнянні з 2017 року.
Збільшення обсягів розподіленого природного газу зафіксовано для всіх категорій споживачів.

В 2018 році ПАТ "Харківміськгаз" протранспортувало понад 1, 5 млн куб. м газу. Це майже на 114 млн куб. м більше, ніж в 2017 році.


Найбільше зростання обсягів споживання показали побутові споживачі міста та підприємства теплокомуненерго. Вони збільшилися на 8,9% та на 11% відповідно.

Така тенденція обумовлена  аномально низькою температурою повітря в березні минулого року і ранім настанням холодів наприкінці минулого року.

Промислові підприємства також збільшили споживання на 8,2% або понад 13 млн кубометрів. Не відставали і релігійні організації, які додали близько 8 %.

Зростання обсягів розподілу природного газу очікувано призвело й до зростання заборгованості за послуги з розподілу. Лише заборгованість  КП "Харківські теплові мережі" на кінець року перевищила  120 млн. гривень.

Довідка: ПАТ "Харківміськгаз" - підприємство, яке здійснює розподіл газу на території міста Харкова.

Протяжність розподільчих, ввідних,  внутрішних газопроводів та газопроводів-вводів складає більше 8 тисяч кілометрів, щорічний обсяг транспортування природного газу складає 1,4 мільярдів кубічних метрів.

ПАТ "Харківміськгаз" забезпечує природним газом понад 500 тис. домоволодіньта понад 3,5 тис. промислове підприємство, організацій, установ.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!