Борги за газ клієнтів "Миколаївгаз збуту" зростають через зменшення кількості субсидіантів

Четвер, 31 січня 2019 —
Скорочення в 2 рази кількості субсидіантів серед жителів Миколаївської області веде до пропорційного зростання неплатежів за газ. Борги за газ клієнтів "Миколаївгаз збуту" досягли 578 млн гривень.
На початок 2019 року заборгованість за спожитий газ в Миколаївській області зросла до 578 млн гривень.

Збільшення заборгованості пов`язане в першу чергу зі зменшенням кількості одержувачів житлової субсидії, яке сталося через суворіші правила отримання держдопомоги, а також підвищенням ціни на газ з 1 листопада 2018р. на 24%.

На січень 2018 року органи УПСЗН в Миколаївській області призначили державну допомогу на опалювальний період 2018/2019 року для 67 тис. споживачів газу. Це в 2 рази менше, ніж рік тому.

"Звертаємось до всіх споживачів природного газу Миколаївської області з проханням 100% сплачувати за спожитий газ, а при наявності заборгованості звертатися до компанії з приводу укладання договору реструктуризації. В іншому випадку компанія буде змушена, згідно діючого законодавства, припинити постачання газу", - резюмує директор ТОВ "Миколаївгаз збут" Наталія Левченко.

Нагадуємо, що дізнатися інформацію щодо стану розрахунків за газ можливо одним із зручних способів:

- через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті 104.ua;
Зателефонувавши за номером Контакт-центру (0512) 777-104 або (067) 65-70-104;

- відправивши смс на номер 7104 з текстом: ХХХХХХХХХХ баланс (де ХХХХХХХХХХ – це 10 цифр особового рахунку, пробіл, слово "баланс").

- скориставшись новим додатком 7104ua у Вайбері.

Довідка про компанію: ТОВ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ" - постачальник природного газу за регульованим тарифом на території Миколаївської області. Річний обсяг поставки природного газу компанією становить близько 354 млн. куб. м газу.

ТОВ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ" забезпечує природним газом 8 міст, 14 селищ міського типу та 313 сіл області. Клієнтами компанії є понад 347 тис. домоволодінь Миколаївської області, а також 3 тис. підприємств, установ і організацій, найбільші з яких: ТОВ "НІБУЛОН", ТОВ "Юнітранс", ПАТ "ЧСЗ" і багато інших.

За рік підприємство перераховує до бюджетів різних рівнів близько 13,5 млн. гривень податків.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!