Вина Inkerman були високо оцінені міжнародними експертами на IV Виноробному форумі

Середа, 21 листопада 2018 —
Вина Inkerman були високо оцінені міжнародними експертами у рамках дегустації, що пройшла на IV-му Виноробному форумі.
Професіонали міжнародного рівня оцінювали надані вина українських виробників на предмет їх якості та готовності конкурувати в Європі.

На дегустації були представлені наступні найменування Inkerman:

Каберне Класична Колекція
Muscat Wine Master Selection
Riesling Reserve Inkerman
Merlot Reserve Inkerman
Cabernet-Sauvignon Reserve Inkerman

Експерти з Франції Стефан Баде (Бордо), Тетяна Мете (Шампань), Олів’є Дюфур (Бургундія) відзначили зрілий, багатий смак вин колекції Reserve – марочних вин, витриманих у дубовій тарі. Стефан Баде порівняв Cabernet-Sauvignon Reserve та Merlot Reserve з бордоськими винами, звернув увагу на високій потенціал представлених зразків.

Олів’є Дюфур відмітив чудовий самобутній смак Riestling Reserve, зробивши акцент на тому, що це вино з часом відкривається ще яскравіше. Мускат та Каберне також отримали високі оцінки експертів, вони відзначили відмінне співвідношення "ціна – якість", яке цілком може конкурувати на європейському ринку.

IV Виноробний форум – це найбільший галузевий захід, на якому обговорюються нагальні проблеми і новини виноробної України. Мета форуму – підвищення престижу професії винороба, повернення довіри до українського вина, розвиток культури його споживання та просування бренду "Українське вино" у світі.

На події представники міністерства АПК, українські та міжнародні експерти в області виноробства (офіційні представники з ЄС) обговорюють останні тенденції світового виноробства, оцінюють представлені вина, обговорюють розвиток стратегії виноробства країни.

Також зазначимо, що у листопаді 2018 року ТОВ Торговий Дім "ІНКЕРМАН" перейменовано в ТОВ "ІНКЕРМАН УКРАЇНА".

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!