InVenture анонсував нові інструменти фандрайзингу та продажу бізнеса

Вівторок, 26 червня 2018 —
InVenture Investment Group запустила оновлений інвестиційний портал та ряд нових інвестиційних інструментів


Історія компанії почалася в 2010 році з вирішення питання стратегічного управління, продажу та залучення інвестицій в об’єкти комерційної нерухомості інвесткомпанії ІНЕКО. До сьогодні компанія значно розширила спектр послуг, пов’язаних з купівлею та продажем активів на ринку України, залученням інвестицій, стратегічним консалтингом, підбором проектів і активів для інвестування.

За останні 8 років більш 500 компаній, що шукали інвестиції і продавців бізнесу скористалися послугами InVenture Investment Group, отримавши прямий вихід на інвесторів. Виступаючи інвестиційними радниками, фахівці компанії супроводили понад 25 угод злиття і поглинання (M&A), а також залучення боргового фінансування (debt financing).

"Практичний досвід закриття багатьох інвестиційних угод і чітке структурування здобувачів інвестицій і продавців активів дозволили нам розробити індивідуальні та дієві рішення для малого, середнього і великого бізнесу. Починаючи від автоматизованої системи розміщення оголошень і до комплексу професійних інструментів, спрямованих на швидкий продаж компаній та залучення капіталу в інвестиційні проекти", - зазначив керуючий партнер InVenture Investment Group Олексій Олейніков.

Вісім років також виповнилося інвестиційному порталу InVenture — спеціалізованому медіа, присвяченому ринку прямих інвестицій і венчурного капіталу. Портал надає інвесторам та здобувачам інвестицій актуальну і корисну інформацію про інвестиційні можливості в Україні.

В основі видання лежить якісно структурований контент про ринок інвестицій: новини України та світу, інвестиційний журнал "Інвестиційний дайджест InVenture", аналітика, інтерв’ю з інвесторами, статті, рейтинги, бази даних угод M&A і венчурних угод, бібліотека інвестора, каталог інвесторів і ін.

До восьмиріччя своєї діяльності на ринку компанія оновила функціонал інвестиційної онлайн-платформи InVenture. Найближчим часом будуть запущені нові інвестиційні інструменти і сервіси:

• Краудінвестінговий майданчик — інструмент для залучення мікро-інвестицій від безлічі приватних інвесторів;

• Дошка оголошень для розміщення приватних пропозицій з продажу бізнесу та інвестиційних проектів;

• Пакетні маркетингові рішення по залученню інвесторів в малий і середній бізнес.

У найближчих планах InVenture Investment Group — експансія на європейський ринок з метою відкриття нових інвестиційних можливостей для України.

InVenture Investment Group надає інвестиційно-брокерські, консалтингові та медіа послуги на ринку прямих інвестицій і венчурного капіталу.

Компанія відкрита для співпраці і буде корисна в рішенні питань, пов'язаних із залученням фінансування в інвестиційні проекти, продажем компаній з різних галузей економіки, пошуці і підборі активів для інвестування, а також у побудові і реалізації стратегії інвестування та управління приватним капіталом.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!