ТМ "Галичина" змінила дизайн та випустила новий продукт

Понеділок, 18 червня 2018 —
Молочна компанія "Галичина", яка працює на ринку вже 20 років, змінила дизайн і випустила новий, унікальний для України продукт за авторським рецептом – карпатський йогурт. Запуск лінійки карпатських кисломолочних продуктів став результатом тривалих досліджень потреб та вподобань споживачів, вивчення новітніх світових трендів та традицій молочного виробництва Галичини.
"Ми не просто змінили дизайн, ми виконали велику роботу, завдяки якій вдалося випустити національний продукт – карпатський йогурт, – розповідає директор з маркетингу МК "Галичина" Оксана Андрушків. – Це чистий кисломолочний продукт. Розроблена авторська рецептура, унікальне поєднання заквасок, відповідний смак, консистенція, яка відповідає класичним смакам карпатської кисломолочної продукції, ніжному сметанковому смаку, без гостроти, без кислинки, а з легкою сметанковістю. Тому перш за все це є новим продуктом для України".

Запустивши новий продукт – карпатський йогурт, компанія закріплюється на ринку як йогуртно-кефірний бренд в Україні.

Зазначимо, згідно з даними АСNielsen, торік в категорії питних йогуртів "Галичина" була на другій позиції в Україні, в категорії кефірів – бренд №3. За перший квартал 2018 року компанія значно покращила свої показники. Якщо об’єднати йогуртну і кефірну категорії, де "Галичина" є сильною, то бренд фактично отримує першість в Україні.

Не зважаючи на інвестиції в розробку унікальної рецептури та ребрендинг, ціна йогурту для споживачів залишиться незмінною. "Ціна продукту злегка зміниться для нас. Зміна рецептури (наприклад, для наших фруктових йогуртів понизили цукор і збільшили фруктову основу) дещо збільшить вартість продукту, але споживач цього не відчує", – зазначає Оксана Андрушків.

Довідка:

Молочна компанія "Галичина" — одне з найбільших молочних підприємств в Україні, розташоване на Львівщині. Компанія заснована у 1998 році. На сьогодні є одним з лідерів із виробництва кисломолочної продукції та один з найбільших виробників йогуртів в Україні. Її продукцію можна придбати у всіх регіонах України.

87% сировини підприємство отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка, якісні показники молока та виготовленої продукції.

40% молока є із Карпатського краю, а саме з Івано-Франківської та Львівської областей. Решта із Волинської, Тернопільської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької областей.

Завод молочної компанії "Галичина" оснащений сучасним європейським обладнанням: Tetra Pak (Швеція), ALFA LAVAL (Швеція), GЕА (Німеччина), Оbrам (Польща), ТEWES-BIS (Польща), ТEWES-KLIMA (Польща).

powered by lun.ua