Інженерні вишукування для будівництва

Вівторок, 9 січня 2018 —
Вирішили побудувати будівлю, думаєте, де та як це зробити швидко, якісно та за помірну ціну? Тоді Вам варто звернутися у ТзОВ "Мірничий".
З дев'ятирічним досвідом геодезично-землевпорядна група "Мірничий" - це сертифікована команда кращих експертів, яка надає широкий спектр інженерно-геодезичних робіт за помірними цінами, котрі вигідні юридичним особам та доступні приватним власникам земельних ділянок.
 

Локально знаходяться у м. Львові на вулиці Кульпарківській 142. Послуги надають по всій території України, а саме:

 • Інженерні вишукування для будівництва всіх видів споруд - це житлові, промислові, автозаправні комплекси та інші. Проводять геодезичні роботи на будівельних об’єктах, до них входить нагляд за дотриманням геометрії та розмірів елементів будівель і конструкцій, моніторинг стану об’єкта та стеження за деформаціями;

 • Створення топографічних чи кадастрових зйомок, а саме вимірювання на місцевості, складання топографічних планів, нанесення червоних ліній, розробка технічної документації з землеустрою;

 • В різних масштабах створення ортофотопланів;

 • Лазерне 3Д сканування, аерофотозйомка;

 • Всі послуги для землевпорядкування та кадастру. Як приклад, розроблення проектів землеустрою, присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці, об’єднання чи роз’єднання земельних ділянок, встановлення меж ділянки в натурі на місцевості, виготовлення детального плану будь-якої території та зміна цільового призначення землі;

 • Геологічні послуги під будівництво для доріг чи комунікацій, вишукування під реконструкцію будівель та гідрогеологія;

 • Відмінні результати їхньої роботи можна побачити на виконаних об’єктах та прочитати у відгуках на сайті mirnychyj.com.ua.

  Фахівці компанії безперервно стежать за змінами у законах і оформлюють проекти землеустрою та картографічні матеріали у паперовому й електронному вигляді згідно з вимогами чинного законодавства та інструкціями  відповідних державних установ.

  Зателефонувавши за номером +38 (098) 680 99 09, Ви дізнаєтесь, яким чином можна швидко та недорого вирішити будь-яке питання починаючи від вишукування під будівництво, приватизацію чи переоформлення земельної ділянки. Консультація безкоштовна!

powered by lun.ua