Зручно та безпечно: онлайн перекази з Ощадбанком

П'ятниця, 20 січня 2017 —
Державний банк країни втілив зручний та надійний сервіс для користувачів: "Переказ коштів з картки на картку". Відтепер власники карток Visa, Mastercard та ПРОСТІР будь-якого банку України, можуть безготівково переказувати кошти у гривні на офіційному сайті Ощадбанку.

Щоб зробити переказ потрібно мати доступ до мережі Інтернет та номер картки отримувача – послуга доступна цілодобово. Операція зарахування проходить миттєво на рахунок отримувача. Це зручно, адже не потрібно відвідувати відділення банку для відправки або отримання переказу. До того ж, отримувача буде сповіщено про надходження коштів по телефону або по електронній пошті, якщо така інформація буде вказана у відповідному полі.

Переказ коштів онлайн доступний не тільки для клієнтів Ощадбанку, а й для клієнтів інших банків держави. Тепер операції переказу з картки на картку можна зробити за допомогою онлайн-сервісу Ощадбанку будь-де та в будь-який час. Крім того, користувачі можуть бути впевненими в надійності та безпечності таких операцій. Будь-які дані, що надані під час переказу, є конфіденційними та захищеними згідно з міжнародними стандартами банківської безпеки.


Комісія за онлайн-переказ коштів становить 1% від суми переказу +5 грн. Це не перевищує показники інших українських банків за подібні послуги. Комісію сплачує відправник коштів. Зарахування коштів на картку отримувача проходить зазвичай протягом декількох хвилин, але потрібно враховувати правила роботи банківської установи, на картку якої проходить зарахування.

Клієнтам, які користуються системою "Ощад 24/7", пропонуються нижчі тарифи: 0,1% +2 грн. між картками Ощадбанку та 0,7% +5 грн. на картки інших банків.

Впровадження сучасної та зручної системи онлайн-переказів Ощадбанком ще раз підтверджує, що розвиток дистанційного обслуговування клієнтів – це один з пріоритетних та стратегічних напрямків розвитку державного банку країни.
powered by lun.ua