"Фінпоказники KSG Agro - позитивний сигнал для акціонерів", - аналітик РА "Експерт-Рейтинг"

Понеділок, 12 грудня 2016 —
На думку головного фінансового аналітика рейтингової агенції "Експерт-Рейтинг" Віталія Шапрана, дані фінансової звітності агрохолдингу KSG Agro за підсумками трьох кварталів 2016 р вселяють оптимізм в акціонерів компанії. Прибуткова діяльність KSG Agro позитивно відіб'ється на ринкових котируваннях її акцій.

Віталій Шапран вважає, що прибутковій роботі компанії за підсумками 9 місяців нинішнього року сприяла її правильно обрана стратегія. "У складних ринкових умовах KSG Agro концентрувалася на найбільш перспективному напрямку діяльності - тваринництві, - коментує аналітик РА "Експерт-Рейтинг", - З початку 2016 року закупівельні ціни на свинину за кілограм живої ваги в Україні зросли на 10-11% приблизно до 32 грн за кг, ростуть ціни і у наших сусідів в Німеччині на 26% до 1,6 євро за кг, в Польщі на 29% до 6,58 злотих / кг, в Росії на 15% до 111 руб. / кг. В європейському регіоні вартість істотно коливається, що відкриває перед компанією широкі експортні можливості. При цьому холдинг вже вдало використовує поточну кон'юнктуру і активно диверсифікував свої продажі за рахунок динамічного нарощування експорту живого поголів'я свиней в Грузію".

KSG Agro має намір посилювати експортну складову завдяки реалізації інвестиційної програми в 2017 році. Так, нещодавно компанія повідомила, що в майбутньому році агрохолдинг інвестує в розвиток близько 14 млн. грн. з загального обсягу інвестицій 12 млн. грн. буде направлено на модернізацію і розширення свинокомплексу в селі Нива Трудова Дніпропетровської області, а ще 2 млн. грн. на енергетичні проекти. Нагадаємо, що за даними міжнародного агентства REUTERS, згідно зі звітом холдингу на сайті Варшавської фондової біржі, його виручка за січень-вересень 2016 зросла на 46% - до $ 15,087 млн. (В порівнянні з 10,4 млн. дол. за аналогічний період минулого року ). При цьому чистий прибуток для акціонерів (attributable to: Owners of the Company) склав 1,9 млн. дол. проти збитків 1,4 млн. дол. роком раніше.

Також, як повідомлялося раніше, за результатами 9 місяців 2016 р. агрохолдинг KSG Agro експортував живих свиней на загальну суму 522 тис. дол. США, що склав 26% від загального обсягу експорту України по даній товарній категорії за цей період.

KSG Agro - один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю KSG Agro є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш прибуткові і перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також зберігання борошна й круп'яний напрямки, виробництво відновлюваного біопалива (паливні пелети).
powered by lun.ua