Відрядження в Україні: як заощадити час та гроші

Вівторок, 26 травня 2015 —
В умовах складної економічної ситуації в Україні, кожен намагається скоротити свої витрати. Статистика Hotels24.ua свідчить, що цьогоріч значно менша кількість українців їздили відпочивати на травневі вихідні. А серед тих, хто все ж поїхав, попитом користувалися готелі середнього та економ-класу.
Якщо від подорожей у складні часи можна відмовитися, то від відряджень навряд чи. Робочі поїздки в інші міста — це необхідність для багатьох компаній. Сьогодні ми розкажемо як скоротити свої витрати і час саме під час відряджень.

1. Позбавтеся від організаційного клопоту

Не залежно від того, збираєтеся ви у відрядження самі чи відправляєте свого співробітника, організація робочої поїздки забирає багато часу: пошук житла, придбання квитків, підготовка документів, видача добових коштів… І все це, звичайно, в рамках бюджету. Крім того, потрібно встигати виконувати свої щоденні обов′язки. Щоб звільнити себе від організаційного клопоту, передайте його професіоналам. Hotels24.ua надає послуги корпоративного обслуговування вже 3 роки. Персональний менеджер забронює житло, купить квитки на потяги, знайде конференц-зал, організує фуршет і т.д. Послуги Hotels24.ua — безкоштовні. Вам не доведеться платити додаткові комісії або будь-які інші винагороди.

2. Скоротіть витрати на житло

На Hotels24.ua — більше ніж 2500 готелів та квартир в різних куточках України, а також більше 130 000 готелів світу. Серед готелів України діє постійна акція "Готелі за півціни", де можна забронювати номер вдвічі дешевше. Така знижка надається тільки якщо бронювати через Hotels24.ua, безпосередньо в самому готелі її не дадуть. Крім того, додаткову знижку можна отримати, якщо у відрядження відправляється більше 10 співробітників. Надається можливість вибрати зручну форму оплати за проживання: карткою, банківським переказом або готівкою вже по прибуттю в готель. Комісія за бронювання відсутня.

3. Заощаджуйте на транспорті

Скористатися службою таксі в кілька разів дешевше, ніж взяти першу-ліпшу машину на вокзалі. Якщо забажаєте, менеджер Hotels24.ua заздалегідь замовить вам таксі, що зустріне вас по приїзду.

3. Безкоштовно отримайте всі необхідні документи з ПДВ

Корпоративне обслуговування в Hotels24.ua — це гарантоване отримання всіх документів, необхідних для звітності в бухгалтерії. Компанія працює за безготівковим розрахунком і є платником ПДВ. В даний час менше 10% готелів зареєстровані, як юридичні особи на загальній системі оподаткування. Тому, бронюючи житло для відрядження саме через Hotels24.ua, ваш бухгалтер вчасно і від однієї юридичної особи отримає всі потрібні документи, оформлені відповідно до українського законодавства. Незалежно від того, де ви зупинитеся, в готелі або квартирі, вже протягом двох днів будуть готові офіційні папери з відповідним формулюванням.

Інна Івасик, керівник відділу B2B Hotels24.ua
Тел.: (044) 364 79 79; (067) 433 19 28
Еmail: inna.ivasik@gmail.com

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!