На початку жовтня вперше в Україні відбудуться біржові торги твердим біопаливом

П'ятниця, 16 вересня 2011 —
У першій декаді жовтня 2011 р. на Українській енергетичній біржі (УЕБ) вперше в Україні відбудуться електронні торги твердим біопаливом, - повідомила прес-служба Асоціації учасників ринку альтернативних видів палива та енергії України (АПЕУ)
У першій декаді жовтня 2011 р. на Українській енергетичній біржі (УЕБ) вперше в Україні відбудуться електронні торги твердим біопаливом, - повідомила прес-служба Асоціації учасників ринку альтернативних видів палива та енергії України (АПЕУ). Проект реалізується біржею за підтримки АПЕУ.
На стартові торги буде виставлено більше 2 000 т деревних пеллет від трьох українських виробників. Станом на 12.09.11 р. попередні заявки для участі в торгах в якості покупців подало п'ять компаній.
На даний момент АПЕУ і УЕБ завершують підготовку положення про торги біопаливом, а також типових документів для учасників торгів.
Мінімальним лотом буде партія біопалива вагою 20 т, мінімальний крок торгів - 10 грн / т. Початкові ціни лотів будуть формуватися виходячи з поточної європейської кон'юнктури та цінового моніторингу ринку твердого біопалива, проведеного Центром відновлюваної енергетики Fuel Alternative.
Офіційна презентація проекту відбудеться 28.09.11 р. під час 4-го Інвестиційного семінару "Побудова ефективного виробництва і збуту паливних брикетів та пелет. Тепло-та електрогенерація".
Довідка: Асоціація учасників ринку альтернативних видів палива та енергії України створена у вересні 2009 р. з метою сприяння розвитку виробництва та використання в Україні поновлюваних видів палива та енергії. АПЕУ об'єднує понад 20 компаній, що представляють сектор відновлюваної енергетики.
Українська енергетична біржа створена з метою організації біржової торгівлі енергоресурсами та електроенергією.

powered by lun.ua