Між АПЕУ та Українською енергетичною біржею був підписаний Меморандум про взаєморозуміння

Неділя, 24 липня 2011 —
15 липня між Асоціацією учасників ринку альтернативних видів палива та енергії України та Українською енергетичною біржею був підписаний Меморандум про взаєморозуміння...
15 липня між Асоціацією учасників ринку альтернативних видів палива та енергії України та Українською енергетичною біржею був підписаний Меморандум про взаєморозуміння, що має за мету становлення, розвиток та легалізацію біржового ринку біопалива в Україні.

Даний меморандум дасть можливість здійснювати обмін інформацією та досвідом, а також реалізовувати спільні проекти з розвитку внутрішнього та експортного ринку біопалива. Спільними зусиллями АПЕУ та УЕБ буде досягнуто створення системи біржових гарантій виконання зобов'язань учасниками ринку біопалива, спираючись на передовий світовий досвід. Біржова торгівля біопаливом забезпечить інтеграцію Українського ринку біопалива в Європейський, створення об'єднаної клієнтської бази для прискорення проведення торгівельно-закупівельних операцій, встановлення прозорих, справедливих цін, формування конкурентного середовища, створення прозорої та не дискримінаційної торгівлі.

powered by lun.ua