Фестиваль Джаз Коктебель проводить серію українських пре-паті: ЕтноДискоРокотека Олега Скрипки

Середа, 8 червня 2011 —
Dj O'Skrypka (Олег Скрипка) представить свою ЕтноДискоРокотеку у Запоріжжі та Дніпропетровську в рамках серії українських пре-паті фестивалю "Джаз Коктебель".
Також на вечірках можна буде почути номінантів на участь у фестивалі 2011: "Крапка", "Dj Big", "Frost Nova".
Співорганізатори концерту та клуби Лето Проджект і Тайм Аут, разом із командою фестивалю, чекають любителів музики 15 червня у місті Запоріжжя, Набережна магістраль, вул. Тюленіна 2 о 22:00, вхід – 50 грн. та 16 червня у Дніпропетровську, вул. Панікахи 61 о 22:00, вхід – 50 грн.
«Фестиваль для артиста – це мета існування. Артисти створюють свої проекти, щоб рано чи пізно опинитись на сцені великого, масштабного фестивалю. На другій позицій ідуть клуби та інші виступи. Тому, без фестивалів культурне життя неможливе взагалі. Як музикант, ти довгий час чекаєш, поки тебе запросять на великий фестиваль, де ти зможеш проявити себе, якісно зіграти і тому подібне. Є гарні фестивалі, є фестивалі, не зовсім комфортні, тому я сам почав створювати фестивалі. В мене є бачення, як це має бути, так щоб було комфортно мені, комфортно глядачам, комфортно артистам. Знову ж повторюсь: фестиваль – це центрове для артиста. Взагалі, через фестивальне життя і будується культурне життя в країні.» - говорить учасник фестивалю Jazz Koktebel 2010 Олег Скрипка.
Натхненний минулорічним виступом на джазовій сцені, український музикант, вокаліст, композитор, лідер гурту «Воплі Відоплясова» залюбки буде естетично надихати прихильників легендарного фестивалю Джаз Коктебель і цього року!
«Минулорічний фестиваль нагадував мені найбільший європейський джазовий фестиваль в Швейцарії - Montreux Jazz Festival» - ділиться враженнями Олег Скрипка.
Організатори концерту мають надію, що запорізький та дніпропетровський концерти на pre-party фестивалю Джаз Коктебель, надихне Олега Скрипку, гурт «Крапка», «Frost Nova» та «Dj Big» на створення нової музики, а публіці, що 15 червня відвідає клуб Лiто Проджект о 22:00 та 16 червня клуб Тайм Аут, залишить по собі неймовірні враження та наблизить очікувану музичну подію – фестиваль у Коктебелі.
В очікуванні великого музичного свята, фестивалю Джаз Коктебель 2011, що відбудеться з 15 по 18 вересня 2011 року, відбувається серiя pre-party, що абсолютно рiзняться за своїм наповненням i являються такими ж різнобарвними, як i вся довгоочікувана подія. Вони є візитною карткою фестивалю i віддзеркалюють ту неповторну атмосферу, що буде панувати у Коктебелi.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!