BDO стала Платиновим акредитованим роботодавцем ACCA

Четвер, 9 грудня 2010 —
Міжнародна аудиторська компанія BDO пройшла акредитацію міжнародної Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (ACCA) і отримала найвищий статус. Отримання найвищого, Платинового статусу Акредитованого роботодавця АССА підтверджує відповідність системи навчання та розвитку персоналу фінансових служб компанії BDO кращим міжнародним практикам, а також те, що компанія надає максимальну підтримку своїм співробітникам на шляху отримання професійної кваліфікації АССА.
Алла Савченко, Президент BDO в Україні, зазначила: «Отримання платинового статусу акредитованого роботодавця ACCA значно посилить взаємовигідне співробітництво компанії з міжнародною Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів в галузі підвищення стандартів навчання та кваліфікації фінансових фахівців компанії, вдосконалення професійного розвитку нашого персоналу».

У рамках програми ACCA BDO отримала платиновий статус акредитованого роботодавця за програмою “trainee development stream”, який дозволить компанії підвищувати рівень кваліфікації персоналу за допомогою методик та інструментів, розроблених ACCA. Для того, щоб отримати акредитацію цього рівня, роботодавець повинен надавати повну фінансову підтримку своїм співробітникам, які здобувають кваліфікацію АССА.

Юлія Тараканова, керівник відділу персоналу компанії BDO коментує: «Платиновий статус акредитованого роботодавця ACCA за програмою розвитку навчання підтверджує якість методологічних стандартів BDO у сфері навчання та розвитку персоналу. Наші люди – головний актив компанії та запорука її успіху. Ми докладаємо багато зусиль щоб тримати високу планку запропонованих послуг і АССА допомагає нам, забезпечуючи співробітників технічними навичками, які роблять наш бізнес більш успішним, а рівень якості послуг найвищим».

Наталія Вовчук, голова представництва АССА в Україні, державах Прибалтики і Кавказу, зазначила: «Важливо відзначити, що компанія не лише переглядає процедури контролю за якістю надання аудиторських послуг, але й серйозно ставиться до налагодженням найкращих світових стандартів навчання фінансових фахівців. Фахівці все більше розглядають можливості комплексного навчання та професійного розвитку як важливий фактор у процесі вибору роботодавця. Платиновий статус «Акредитованого роботодавця» АССА дає компанії BDO глобальне визнання якості навчання та підтримки розвитку фінансового персоналу».

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!