Більше 6000 студентів зробили важливий крок на шляху до членства в АССА

Середа, 8 вересня 2010 —
Результати останніх іспитів АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів) показують, що більш ніж 6000 студентів у всьому світі успішно склали свої останні іспити, щоб наблизитись до членства в цій глобальній організації професійних бухгалтерів та фінансистів.
Результати останніх іспитів АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів) показують, що більш ніж 6000 студентів у всьому світі успішно склали свої останні іспити, щоб наблизитись до членства в цій глобальній організації професійних бухгалтерів та фінансистів.

Більше 196 тисяч студентів складали іспити ACCA у червні, сумарно написавши більше 384 000 екзаменаційних робіт. Результати, опубліковані 23 серпня, показали, що 6213 студентів успішно склали останні іспити ACCA, а ще 2930 студентів успішно склали іспити на Сертифікат бухгалтера технічного рівня (CAT – Certified Accountant Technician).

«У складних економічних умовах дуже важливо, що АССА підтримує виключно високий рівень екзаменів, і, таким чином, високий професійний рівень своїх членів, які надаватимуть професійні поради і рекомендації тисячам компаній. Ми й надалі будемо зосереджуватися на забезпеченні студентів якнайкращими ресурсами для підготовки до міжнародно визнаних іспитів АССА», - відзначила Наталія Вовчук, голова представництва АССА в Україні, державах Прибалтики і Кавказу.

«Ми також раді, що успішність з екзамену F5 Базового блоку (Підготовка звітності для управління) продовжує зростати в результаті наших фокусованих зусиль щодо підвищення якості підготвоки студентів до цього іспиту. У наступному році такий самий підхід буде застосовано до екзамену F7 базового блоку (Фінансова звітність), і ми очікуємо, що в результаті у студентів суттєво підвищаться навички із фінансової звітності», - зауважила Клер Мінчінгтон, виконавчий директор АССА з питань навчання.

«Ми хочемо привітати 6213 осіб, що успішно склали всі іспити АССА, і тепер з нетерпінням чекаємо, коли вони стануть повноправними членами АССА, після підтвердження свого практичного досвіду роботи і успішного складання модуля з професійної етики. Ми також вітаємо нових «випускників» АССА в Україні, бажаємо їм якнайскоріше приєднатися до лав членів АССА, і сподіваємося, що наступна когорта студентів покаже на іспитах ще кращі результати», - на завершення сказала Наталія Вовчук.

Глобальні показники успішності складання екзаменів за червень 2010 року
F1 Роль бухгалтера у бізнес-середовищі 64% *
F2 Управлінський облік 54% *
F3 Фінансовий облік 60% *
F4 Корпоративне і підприємницьке право 51%
F5 Підготовка звітності для управління 57%
F6 Оподаткування 46%
F7 Фінансова звітність 28%
F8 Аудит та підтвердження звітності 36%
F9 Фінансовий менеджмент 43%
P1 Професійний облік 53%
P2 Корпоративна звітність 47%
P3 Бізнес-аналіз 51%
P4 Поглиблений курс з фінансового менеджменту 34%
P5 Поглиблений курс з підготовки звітності для управління 44%
P6 Поглиблений курс з оподаткування 35%
P7 Поглиблений курс з аудиту та підтвердження звітності 32%


Узагальнені показники успішності з екзаменів на Сертифікат бухгалтера технічного рівня (CAT – Certified Accountant Technician) є наступними:
Екзамен 1 Запис фінансових транзакцій 63%*
Екзамен 2 Інформаційний та управлінський контроль 63%*
Екзамен 3 Ведення фінансової інформації 66%*
Екзамен 4 Облік витрат 59%*
Екзамен 5 Управління людьми та системами 38%
Екзамен 6 Підготовка фінансової звітності 79%
Екзамен 7 Планування, контроль, і управління ефективністю 30%
Екзамен 8 Впровадження аудиторських процедур 28%
Екзамен 9 Підготовка податкових розрахунків 62%
Екзамен 10 Управління фінансами 61%


* Узагальнені результати для письмових (паперових) та компьютеризованих іспитів.

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!