Страхова Група «ТАС» виграла тендер «Укртелекому» на надання послуг у десяти видах страхування

Понеділок, 19 липня 2010 —
Загальна сума страхових платежів по договорах складає 3 202 000 гривень.
Страхова Група «ТАС» виграла тендер на надання послуг з обов’язкового та добровільного страхування, який проводив національний оператор електрозв'язку ВАТ «Укртелеком». Тендер у десяти видах страхування проводився ВАТ «Укртелеком» у вигляді відкритих торгів відповідно до загальних умов і річного плану закупівель на 2010 рік.

Термін дії усіх укладених договорів страхування – 1 рік. Загальна сума страхових платежів по договорах складає 3 202 000 гривень.

«Ми упевнені, що наші партнери зробили вірний вибір, – прокоментував підсумки тендеру Перший заступник Голови Правління Страхової Групи «ТАС» Артур Шаймухаметов. – Страхова Група «ТАС» не вперше співпрацює з «Укртелекомом»: рік тому ми також виграли аналогічний тендер, що проводився цією компанією. Поза сумнівом, за цей час будь-який клієнт має можливість переконатися в якості послуг, що надаються страховиком, в його надійності та порядності».

«Придбання корпоративних страхових послуг не окремо, а в «пакеті» – одна з головних тенденцій останнього часу, – додав Артур Шаймухаметов. – Використання такої схеми дуже вигідне для клієнта, оскільки значно здешевлює вартість кожного окремо взятого виду страхування».

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!