За підсумками рейтингу «ТОП-100» Дмитро Грицута – серед кращих топ-менеджерів ризикових страхових компаній України

Середа, 5 травня 2010 —
За результатами щорічного рейтингового дослідження «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України», Голова Правління Страхової Групи «ТАС» Дмитро Грицута ввійшов у першу десятку топ-менеджерів галузевого рейтингу «Страхування ризиків».
Рейтинг кращих компаній України «ТОП-100» щорічно публікується видавництвом «Економіка». За даними видавництва, методика проекту заснована на анкетуванні топ-менеджерів найбільших підприємств країни. Кожний керівник оцінює колег тільки у своєму сегменті ринку по десятибальній шкалі в трьох групах критеріїв (при цьому самого себе керівник не оцінює).

У першу групу, що характеризує особисту ефективність керівника, входять його репутація й авторитет, уміння відстоювати та лобіювати інтереси компанії. У другій групі респонденти оцінюють корпоративну ефективність топ-менеджера: наявність чіткої стратегії розвитку підприємства, новаторство в сферах керування, фінансів і збуту, а також соціальну й кадрову політику. У третій групі учасники ринку давали оцінку успішності підприємства – динаміці розвитку, залученню інвестицій, освоєнню нових ринків збуту.

В інтерв'ю журналу «ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України» Голова Правління Страхової Групи «ТАС» Дмитро Грицута відзначив: «Зараз саме час для підняття ефективності бізнесу. І якщо хтось цього ще не зробив, йому варто скористатися зручним випадком видозмінити бізнес-процеси в компанії, централізувати керування, підвищити продуктивність. І вже до 2011-2012 років ваш бізнес буде «ласим шматочком» для стратегічного інвестора, який до того часу стане обличчям до українського ринку».

powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!