ЖИВЕ ПИВО ВІД “ОБОЛОНІ”

Понеділок, 7 вересня 2009 —
У вересні компанія «Оболонь» почала виробництво непастеризованого пива «Оболонь Живе» з гарантованим терміном зберігання 45 діб.
Технологічна досконалість та майстерність пивоварів «Оболоні» дозволила створити живе пиво, яке не має аналогів в Україні. Це пиво не піддається пастеризації чи стерилізації, а його стабільність і тривалий термін придатності досягається виключно завдяки унікальній технології фільтрації та чистоті виробництва.

Живе пиво вариться як класичні світлі сорти, проте має деякі особливості приготування. Зварене нефільтроване пиво тривалий час витримують при низькій температурі, а потім пропускають через спеціальні фільтраційні установки для збереження природної якості та первинного смаку. Досконале обладнання та суворе дотримання усіх санітарно-гігієнічних умов виключає потрапляння кисню та будь-яких сторонніх речовин чи організмів у процесі розливу.

Крім характерного насиченого смаку, «Оболонь Живе» відрізняється підвищеним вмістом природних білків та органічних сполук – поліфенолів. Ці речовини запобігають передчасному старінню організму, захворюванням серцево-судинної системи, а також зміцнюють імунітет.

Директор з продажів та маркетингу ЗАТ «Оболонь» Олена Гарбарчук
: «Оболонь Живе» - це унікальний продукт, створений нами для шанувальників смаку справжнього живого пива. За рахунок продажів нового сорту ми маємо намір додатково збільшити частку ринку ТМ «Оболонь» на 1% ще у 2009 році».

За словами менеджера проекту «Оболонь Живе» Олексія Безуглого, «завдяки впровадженню технологічних інновацій нашим спеціалістам вдалося забезпечити термін зберігання живого пива у 45 діб. Це створює унікальну можливість продавати справжнє живе пиво на всій території України, а не лише в регіоні розташування заводу».

Пиво «Оболонь Живе» наливається у скляні пляшки 0,5 л, ПЕТ 1 л та кеги. Середня ціна за пляшку 0,5 л у роздрібній мережі складатиме 4,00 грн.

Інформація про компанію:

ЗАТ «Оболонь» - провідний національний виробник пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральної води. До складу корпорації входять головний завод у Києві та 6 підприємств у регіонах України.
Основні бренди: «Оболонь», «Bitburger», «Magnat», «hike premium», «Оболонь BeerMix», «Zibert», «Десант», «Живчик», «Frest», «Прозора». Продукція компанії експортується у 33 країни світу.

powered by lun.ua