Влада

Мінекономіки зробило послугу Бойку
Міністерство економічного розвитку та торгівлі відмінило ще одну низку технічних умов на виготовлення бензину, "дизеля" та їх компонентів. Але двосерійна боротьба з "бодягою" схоже перетвориться на черговий фарс у виконанні чиновників МЕРТ.
Кирило Куликов: Раніше розкрадання бюджету становило 10%, зараз більше 50%
"Коли уряд каже, що ніякого дефолту не буде, я починаю вірити в те, що він буде. Чим голосніше вони це заперечують, тим більше я вірю в дефолт" (рос.).
Кирило Куликов: ЄВРО-2012 з національного перетворився на казнокрадський проект
"Україна знаходиться у складному фінансовому становищі. Коли наш уряд каже, що ніякого дефолту не буде, я починаю вірити в те, що він буде".
Каськів та Бойко будують бізнес для Фірташа
Влада зібралась будувати LNG-термінал з прийому зрідженого газу за мільярд євро. ТЕО розробили, місце для будівництва знайшли. Хто, скільки і за що заплатить, розписали. Постачальників газу поки не знайшли. Але показники майбутнього проекту вже навмисно занижуються. Це викликає підозри, що LNG будується як високоприбутковий бізнес для Дмитра Фірташа.
"План Порошенка" - це план Януковича
Віктор Янукович чекав згоди Петра Порошенка стати міністром економіки більше місяця. У чому цінність нового міністра для влади? Схоже, що Порошенко стане ще одним містком до Європи. (Рос.).
Верховна рада почала здавати ГТС
20 березня у першому читанні був прийнятий законопроект, який дозволяє розділити НАК "Нафтогаз". Поки що газотранспортна система має залишитися у державній власності, але перший крок до створення консорціуму з використання "труби" вже зроблений. Затвердивши законопроект остаточно, Рада почне віддавати Росії українську ГТС.
Чому податок на багатство платитимуть бідні
Україна і Росія пробують прийняти "закон справедливості", який введе податок на багатство. Досвід двох країн показує, що податок у тому вигляді, в якому його задумали, будуть платити хто завгодно, тільки не багаті. (рос.)
Влада почала бити "своїх"?
Аграрний бізнес в Україні стає все більш популярним. Сільське господарство почало приваблювати інвесторів, потужні фінансово-промислові групи створюють свої агрохолдинги. Багато хто вважає це позитивним явищем. Однак часто в цій галузі все також виходить "як завжди".
Павло Климець: Лівого спирту повно і без Климця
"Добре бути в партії влади, але не хотілося б бути на боці влади, яка робить погано народу... Головне, щоб гроші сюди прийшли. Але вони не йдуть, тому що ПДВ - плати, мито - плати, хабарі - плати, з землею непрозоро". (Рос.)
Павло Климець: Іванющенка я бачив один раз
Лікеро-горілчаний ринок не такий прибутковий, яким його вважають. Це міф, що він дуже прибутковий. Майже на 25% впали продажі лікеро-горілчаних виробів за минулий рік, купівельна спроможність населення падає, ціни ростуть, спирт дорожчає, пляшка дорожчає... На такому ринку заробити багато принципово неможливо. (рос.)
Олексій Мервінський: Бізнес можна дерти (відео)
Голова Держслужби з питань захисту персональних даних обіцяє, що масових штрафів за порушення закону не буде. (Рос.).
Держслужба персональних даних: З перевіркою можемо прийти куди завгодно
Заступник голови Держслужби з питань персональних даних Володимир Козак вважає, що при всіх недоліках закону про захист персональних даних виконувати його доведеться. Як? (Рос.)
Підпишіться на наші повідомлення!