Влада

Чому Фірташ посварився з Клименком
Головний податківець недвозначно дав зрозуміти, що проблеми підконтрольних Фірташу підприємств з відшкодуванням ПДВ виникли непросто: "Однак ряд платників визнають тільки ті норми закону, які їм вигідні, і ухиляються від оподаткування за допомогою трансфертного ціноутворення".
Мінекономіки зробило послугу Бойку
Міністерство економічного розвитку та торгівлі відмінило ще одну низку технічних умов на виготовлення бензину, "дизеля" та їх компонентів. Але двосерійна боротьба з "бодягою" схоже перетвориться на черговий фарс у виконанні чиновників МЕРТ.
Кирило Куликов: Раніше розкрадання бюджету становило 10%, зараз більше 50%
"Коли уряд каже, що ніякого дефолту не буде, я починаю вірити в те, що він буде. Чим голосніше вони це заперечують, тим більше я вірю в дефолт" (рос.).
Кирило Куликов: ЄВРО-2012 з національного перетворився на казнокрадський проект
"Україна знаходиться у складному фінансовому становищі. Коли наш уряд каже, що ніякого дефолту не буде, я починаю вірити в те, що він буде".
Каськів та Бойко будують бізнес для Фірташа
Влада зібралась будувати LNG-термінал з прийому зрідженого газу за мільярд євро. ТЕО розробили, місце для будівництва знайшли. Хто, скільки і за що заплатить, розписали. Постачальників газу поки не знайшли. Але показники майбутнього проекту вже навмисно занижуються. Це викликає підозри, що LNG будується як високоприбутковий бізнес для Дмитра Фірташа.
"План Порошенка" - це план Януковича
Віктор Янукович чекав згоди Петра Порошенка стати міністром економіки більше місяця. У чому цінність нового міністра для влади? Схоже, що Порошенко стане ще одним містком до Європи. (Рос.).
Верховна рада почала здавати ГТС
20 березня у першому читанні був прийнятий законопроект, який дозволяє розділити НАК "Нафтогаз". Поки що газотранспортна система має залишитися у державній власності, але перший крок до створення консорціуму з використання "труби" вже зроблений. Затвердивши законопроект остаточно, Рада почне віддавати Росії українську ГТС.
Чому податок на багатство платитимуть бідні
Україна і Росія пробують прийняти "закон справедливості", який введе податок на багатство. Досвід двох країн показує, що податок у тому вигляді, в якому його задумали, будуть платити хто завгодно, тільки не багаті. (рос.)
Влада почала бити "своїх"?
Аграрний бізнес в Україні стає все більш популярним. Сільське господарство почало приваблювати інвесторів, потужні фінансово-промислові групи створюють свої агрохолдинги. Багато хто вважає це позитивним явищем. Однак часто в цій галузі все також виходить "як завжди".
Павло Климець: Лівого спирту повно і без Климця
"Добре бути в партії влади, але не хотілося б бути на боці влади, яка робить погано народу... Головне, щоб гроші сюди прийшли. Але вони не йдуть, тому що ПДВ - плати, мито - плати, хабарі - плати, з землею непрозоро". (Рос.)
Павло Климець: Іванющенка я бачив один раз
Лікеро-горілчаний ринок не такий прибутковий, яким його вважають. Це міф, що він дуже прибутковий. Майже на 25% впали продажі лікеро-горілчаних виробів за минулий рік, купівельна спроможність населення падає, ціни ростуть, спирт дорожчає, пляшка дорожчає... На такому ринку заробити багато принципово неможливо. (рос.)
Олексій Мервінський: Бізнес можна дерти (відео)
Голова Держслужби з питань захисту персональних даних обіцяє, що масових штрафів за порушення закону не буде. (Рос.).
Підпишіться на наші повідомлення!