Влада

Казначейські зобов’язання: стратегія чи безвихідь?
Забагато позичивши у людей, держава під час паніки зіткнеться з купою проблем. Обвал котирувань та активний збут ЦП завдасть фізособам значних збитків, а винною у цьому в громадській думці стане держава. Відтак, на інструменті доведеться поставити хрест.
Олександр Бондар: Якщо посиплеться імперія Ахметова - завалиться країна
"А якщо раптом Янукович втратить владу, бізнес сім'ї розберуть "свої"?" Там будуть розбирати дуже швидко, і не тільки свої. Це одномоментно буде робитися. Але я не вірю в ситуацію втрати влади через вибори. Це для нашої країни нереально. Ця команда через вибори владу не віддасть". (Рос.)
Роман Ткач: Земельний банк під Кабміном - це "міжсобойчик"
Те, що вони прийняли, це абсурд. За Конституцією, від імені народу його власністю розпоряджаються органи влади. Державний земельний банк не є органом влади. Як може держава передавати державні землі у якусь неіснуючу структуру?
Фіскали змінюють податковий кодекс. Текст проекту змін
"Ризики реалізації запропонованих змін: тимчасовий дефіцит держбюджету та Пенсійного фонду, заперечення з боку МВФ і СОТ, опір великого бізнесу (олігархів) та галузевого лобі, опір соціальної групи людей, яка отримує нетрудові доходи у фіскальній сфері". (Рос.)
Тігіпко відібрав фонд у 7 мільярдів. Собі?
"Це його давня ідея - взяти соціальні фонди під себе. І роботодавці, і профспілки відлучаються від "годівниці". Все буде "пиляти" Тігіпко і його оточення". (Рос.)
Ініціативи Януковича: за все заплатить митниця?
Виконання програм Януковича без підвищення доходів скарбниці призведе до зростання дефіциту бюджету до 3,25% при цільовому показнику 1,8%. В цілому дефіцит державних фінансів у 2012 році з урахуванням 2-відсоткового дефіциту "Нафтогазу" сягне 5,3%.
Заступник міністра економіки: Куди ж ми рухаємося? Напевно, в ЄС
"За словами імпортерів авто, рішення комісії про підвищення мита обумовлено тим, що сім'я Порошенка володіє корпорацією "Богдан", яка виробляє й автомобілі. Значить, подорожчання імпортних авто підвищить попит на товари виробництва його родини". "Будь-яка точка зору має право на існування". (Рос.)
Державні шахти розберуть "свої"
Якщо "сім'я" зацікавиться державними шахтами, то вони цілком можуть купити їх разом з Ахметовим. Існує багато прикладів успішного бізнес-партнерства Януковичів з найбагатшою людиною України. Та й замаскуватися простіше.
Держбюджет: свій до свого по наше
Карта розподілу субвенції має чимало спільного з картою електоральних симпатій до Партії регіонів. П’ять із шести ощасливлених регіонів - Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Луганська області та Крим - належать до "синьої зони" території країни.
Тварини без пасовищ, Україна без степу
Уряд ламає природу через коліно. В результаті там, де має бути ліс, ростуть заміські палаци, а там, де має бути степ, намагаються створювати ліси.
Порошенко на службі у Фірташа та "Сім’ї"
Якщо Фірташ таки купить Лисичанський НПЗ, правила гри різко зміняться. "Сім'я" перестане імпортувати пальне. Вона буде отримувати половину прибутків заводу. Саме так контролюється Кременчуцький НПЗ, яким формально керує "Приват".
Олександр Янукович остаточно забрав митницю
"Сім'я" безповоротно витіснила Юрія Іванющенка з митниці. При ній відомство стало працювати інакше і навіть почало давати більше грошей до бюджету. Ігор Калєтнік дивом втримався, віддавши усе, що в нього вимагали. (Рос.)