Влада

Анатолій Лещенко: продавець та покупець нерухомості матимуть справу тільки з нотаріусом
На сьогодні по всій країні створено 583 структурних підрозділів управлінь юстиції, що реалізовуватимуть функції Укрдержреєстру у сфері державної реєстрації прав, — реєстраційні служби. Фактично, це всі міста обласного значення та районні центри. Тобто, питання доступності послуг у сфері державної реєстрації прав вирішено в повному об’ємі.
Колесніков придумав бізнес для ЛАЗу
Скоро пасажирам доведеться забути про улюблені маршрутки "біля дому" або "від метро" і низькі ціни на міжміські поїздки. А з урахуванням нового формату роботи "Укрзалізниці" домосідство буде ставати однією з національних особливостей.
Олег Назаренко: Потрібно ставити питання, які заробітки в українських автозаводів
- І все таки, що нас очікує у випадку ухвалення мита на імпортні автомобілі? - Дуже великі удари підуть на Україну. Плюс для державного бюджету будуть наслідки. (рос.)
Богдан Баласинович: В Україні - 54 мільйони кубометрів сміття
В середньому європейська сім’я сплачує на місяць 20-30 євро за вивезення, утилізацію та захоронення відходів, у нас - максимум 2-3 євро. Хіба збільшення тарифу на 5-7 гривень сильно на вплине на бюджет сім’ї? Хіба це ціна за екологічно безпечне майбутнє?
Олександр Шлапак: "Нацбанк зможе тримати гривню до кінця року"
"Валентина Арбузова прекрасний банкір і відверто сказала, що готова використати всі можливості, аби Асоціація платників податків впливала на всі питання". "А які в неї є можливості?". "Ну, очевидно, є. Те, що її зв’язки використовуються для вирішення багатьох питань, ніхто особливо не приховує".
Володимир Семиноженко: Тігіпко - лобіст в найкращому сенсі
"В Європейській бізнес-асоціації кажуть, що залучення вашої структури сприятиме корупції". "Такі заяви - популізм. Навпаки, ми захищаємо ІТ-галузь. За сприятливих умов обсяги виробництва там до 2016 року можуть досягти рівня металургійного комплексу України за часткою у ВВП".
Уряд гальмує розвиток ринку біопального?
"Досвіду використання біопального ми не маємо, але при розгляді заявки на сервісне обслуговування проводиться експертиза. Якщо вона виявить, що несправність виникла через це пальне, то у безкоштовному сервісі власнику відмовлять".
Еволюція Мінфіну: мутація, адаптація або імітація
Постійна боротьба за пост глави Мінфіну показує, що ніякі регламентуючі акти поки не змогли зламати механізм упередженого розподілу суспільних ресурсів. В результаті навколо Мінфіну - завжди "хмара" прохачів, лобістів і казнокрадів.
"Маски-шоу" влаштовуватиме Мінфін
Розслідування економічних правопорушень буде віднесене до виключних повноважень Фінансової поліції в структурі Мінфіну. Повноваження відберуть у відповідних підрозділів МВС, прокуратури та СБУ. Міністр МВС Віталій Захарченко, ймовірно, отримає посаду віце-прем'єра, і стане другим за важливістю чиновником в країні після глави уряду.
Безнадійні борги Дмитра Святаша Частина 2
"Корпорація "АІС" з 2008 року називається "Корпорація "Співдружність Комп". У Господарському суді Харківської області лежить справа про банкрутство цієї "Співдружності". Вона ініційована "ВТБ Банком", і вже 12 вересня 2011 року було введено процедуру розпорядження майном боржника. Загальна цифра вимог кредиторів до неї вражаюча - більше 2 млрд грн.
IT-ринок потрапив до рук Семиноженка
"Держнауки отримало функцію, яка дозволить йому вимагати від "айтішників" документи, на основі яких воно надаватиме пільгу. Напевно, це будуть документи, на яких намальований Тарас Шевченко чи Леся Українка".
Безнадійні борги Дмитра Святаша
Очевидно, Святаш опинився у скруті. Справа навіть не в тому, що він став біднішим. За рейтингом "Фокусу", в 2011 році статки Святаша оцінюються $78,4 мільйона. Просто настав час сплатити борги, а їх у підприємств Святаша навіть більше, ніж коштують його численні бізнеси.