Влада

Хто намагається знищити IT-індустрію
За кращих IT-фахівців борються вже не компанії, а цілі держави. Німеччина максимально спростила отримання віз для програмістів. Не потрібна навіть мова! Тільки диплом і мінімальні гроші на перший час. (Рос.)
На порти чекає жвавий рік
Кращі підприємства стали об'єктом інтересу двох ключових фігур великого бізнесу: Ріната Ахметова та Олександра Януковича. У них є рік, щоб підім'яти привабливі активи: 16 червня 2013 року набуде чинності закон, і умови стануть рівними для всіх.
VIVA КОРУПЦІЯ! Замітка про "національний" "проект" "Повітряного" "експресу"
"Як довго діятимуть ці пільги?" "Я за освітою економіст, а не психіатр. Отже, запитайте панів Азарова чи Януковича, як довго вони будуть красти кошти платників податків".
Чи побачимо житлові кредити під 3%?
"Якщо видавати кредити рівномірно, то для освоєння мільярду до кінця року потрібно видати більше 25 млрд грн кредитів. Нині весь іпотечний портфель банків становить 50,9 млрд грн - це позики під житло, землю, нежитлові об'єкти. Ми розуміємо, що зазначених коштів вистачить з головою, щоб забезпечити всіх бажаючих", - переконаний представник НБУ.
Експерт ринку алкоголю: Половина горілки на ринку - нелегальна
"Чи є небезпека, що біоетанол буде плавно перетікати на ринок горілки? Товар хоч і підакцизний, але ставка акцизного податку нульова. Наприклад, зробили цистерну і продали на горілку". "При бажанні можна зробити все" (рос.)
Ресторатори платитимуть за музику людям Табачника?
Спочатку визначався заклад, який не уклав угоду про сплату роялті. Представники ліги телефонували туди і повідомляли, що їх заклад - у списку порушників. Зазвичай власники не знали про таку організацію і про те, що за музику потрібно платити.
Страшне слово "реприватизація"?
Платники податків завжди у програші. У виграші - лише лялькарі: "міжнародні фінансисти", "видатні банкіри", "відомі меценати". Саме вони є власниками політичного театру, і лише від них залежить, яку з ляльок вони надінуть на палець.
Українські пенсіонери живуть краще, ніж радянські
Отримуючи близько 100 рублів, дійсно можна було купити більше продуктів, ніж зараз на середню пенсію. Проте дешеві продукти харчування забезпечувалися злиденними зарплатами та пенсіями тих, хто ці продукти виробляв на селі.
Держдопомога компаніям: потрібні зміни
Цікаво, що допоміжний орган президента - Державне управління справами - і далі дотує свої підприємства, насамперед санаторії, на 100 мільйонів гривень щороку. Це при тому, що вони працюють на конкурентному ринку і продають місця за ринковими цінами.
Хто отримає мільйони МТСБУ?
Новий голова Нацфінпослуг Андрій Стасевський та страховики позбавили депутата Віталія Хомутинніка контролю над Моторним бюро, щоб контролювати багатомільярдний ринок "автоцивілки". В тому числі, йдеться про контроль за потоками від шахрайських операцій. Щоправда, тепер страховики хочуть "віджати" самого Стасевського, а Хомутиннік вирішив повернути контроль над бюро через парламент.
Стасевський відібрав у Хомутинніка ринок "автоцивілки"
Новий голова Нацфінпослуг Андрій Стасевський домовився з кількома впливовими страховиками про спільні дії. Разом вони позбавили голову фінансового комітету Віталія Хомутинніка контролю над Моторним бюро, яке контролює сотні мільйонів гривень ринку "автоцивілки". Щоправда, тепер велике питання, чи втримається сам Стасевський.
Хто захоплює ринок оцінки
До прийняття наказу Мін'юсту вартість експертної оцінки при продажу будинку, квартири або землі становила 500-1500 грн. Після його прийняття, в результаті монополізації ринку цих послуг, її вартість зросла до 4-8,5 тис грн. (Рос.)