Влада

Ювеліри з "Чорноморнафтогазу"
"Чорноморнафтогаз" розповів, що болти, куплені в 80-160 разів дорожче від ринкових цін, так і коштують. Бо вони із суперсталі. Насправді ж болти із срібла коштували б дешевше.
ПДВ-облігації повертаються
Микола Азаров пообіцяв, що у 2013 році частина боргів з ПДВ буде погашена з використанням цільових ОВДП. Олігархи продаватимуть ці папери своїм банкам, а ті підуть в НБУ по рефінансування. Підприємства отримають "живі" гроші, а банки - новий бізнес.
Енергонезалежність: скільки (к)років до мети
Є шанс, що у 2012 році Україна поступиться першістю в рейтингу найбільших імпортерів російського газу іншим країнам. Рік тому Київ посів "почесне" перше місце, купивши в "Газпрому" 40 млрд кубометрів палива, що суттєво збагатило російську монополію.
"Укрзалізниця" "наварить" 2 млрд на вагонах
В "Укрзалізниці", яка підписала з фірмою "Прем'єр лізинг" два контракти на 5,1 млрд грн, не пояснили, чому піввагони у неї будуть купуватися за ціною, в півтора рази вищою за ринкові. Козаку буде непросто пояснити, чому Ахметов, з подачі якого він керує "Укрзалізницею", витрачає на вагони на кілька мільярдів менше, ніж держкомпанія.
Віце-президент Асоціації міст: Кошти в основному йдуть на лівобережну Україну
"Ми споживаємо 23 млрд кубів газу на рік: 13 млрд - населення і 10 млрд - теплокомуненерго. Україна видобуває 22 млрд кубів. Якщо наш газ у 10 разів дешевший за російський, то я не розумію, чому ціни на газ такі високі".
Україна роздала порти "пацанам"
Забравши порти, олігархи наче сказали світовим транспортникам: "Ви будете працювати тільки з нами, і ваші проекти в Україні завжди будуть залежні від нашої прихильності". Але українське хамство не прийнятне в цивілізованому світі. (Рос.)
Клюєв - ясне сонечко, Ахметов - володар вітру
З 2013 року перевагами "зеленого тарифу" в Україні користуватимуться переважно два великих інвестори. Всіх інших 20 листопада "відсторонили" рішенням Верховної Ради.
Землю не продаватимуть до 2016-го?
Норми про обіг земель депутати могли врахувати при остаточному прийнятті закону "Про ринок землі", що дозволило б зняти мораторій. Тому опозиція виступила за прив'язку дії мораторію до конкретної дати.
Хто будує карпатське "Межигір'я"
Вражає жадібність. "Сім'я", маючи "Межигір'я", "Сухолуччя", угіддя на Донеччині та Балаклавську набережну, "виймає" 235 бюджетних мільйонів на ремонт "карпатського будиночка", який постраждав від невідомої науці стихії.
З Новим роком, Борисе Вікторовичу!
Останні два роки Фонду соцстраху виконує один ритуал: двічі оголошує відкриті торги, а на тендер подає заявку лише "Конті". Після 2010 року з ним ніхто не бажає конкурувати.
Землю уже поділили?
Земельні торги теж буде влаштовувати держава. Вона зможе впливати на цей процес так само, як президент країни "не втручається" у справу екс-прем'єрки. Тож власники паїв цю війну уже програли.
Пряники для Алєкперова
Від СП з росіянами державі залишилися тільки борги. При цьому сусіди вимагають ще й сприяння за рахунок колишнього партнера, і держава їм не відмовляє. Зрозуміло - бізнесмен працює на себе. Але на кого працюють українські чиновники?