Влада

Коломойський проти Ахметова - 1:0 (документи)
У наступний понеділок уряд підпише меморандум з електрометалургійними заводами. Заводи отримають електроенергію на 30% дешевше, а натомість уряд вимагає виконати речі, які виконувати необов'язково. Феросплавні заводи Ігоря Коломойського, які намагалися відібрати структури Ріната Ахметова, отримають перепочинок на півроку (рос.)
Державний рекет: долар за тонну зерна
Як розповідає співрозмовник, зернотрейдерів шантажують сертифікатом якості, який необхідний для експорту. Держсільгоспінспекція відмовляється його видавати, поки експортери не здійснять "неофіційний" платіж.
Чому страйкувала "Українська біржа"
"Біржа дуже хоче отримати доступ до системи електронних платежів Нацбанку, щоб витрачати ці гроші на "добові" кредити. А тут у них ці гроші відбирають. Тепер ними буде розпоряджатися НБУ. Ціна питання - сотня мільйонів".
"АвтоЗАЗ" та "Богдан" не платитимуть
Популярний сегмент авто з двигунами від 2000 до 3000 куб см подорожчає на 14 080 грн. До 3500 кубічних сантиметрів збір становитиме 19 085 грн, більше - 30 250 грн. Але це стосуватиметься лише справжніх іномарок. У Ялті Азаров планує домовитися з Медведєвим, і обидві країни можуть зробити "утилізаційний" виняток одна для одної.
Подорож з Києва в Овруч
Потім міністерство Колеснікова розповідало, що та дорога - для селян. Але ти йому не вір, бо там приватної охорони більше, ніж переодягнутих УДО-шників на Всесвітньому газетному конгресі.
У торговельних війнах в пригоді стане все?
Україна і Росія здатні використовувати весь арсенал "підручних" засобів для взаємного обмеження імпорту. Однак їхні торгові партнери можуть задуматися: а як Київ і Москва будуть себе поводити щодо товарів з інших країн? (Рос.)
Найзаможніші російські чиновники за версією Forbes
Видання об'єднало результати за 2009-2011 роки, та відокремило топ-25 діючих чиновників, які задекларували найбільші доходи (рос.)
Іпотечна корупція в законі
Покупцем заставного житла стає не який-небудь кмітливий ріелтор або людина, яка бажає поліпшити свої житлові умови. Зазвичай квартири з торгів купують пов'язані з аукціоністами компанії, які роблять це за чергою. Чи пов'язані вони з Мінюстом? (Рос.)
"Росатом": Швидше за все, буде дозамовлення російського палива
Українська сторона сама пропонує набір активів. У спільному підприємстві з ядерного паливного циклу це, зокрема, частка України в СП з фабрикації ядерного палива. Наскільки я знаю, звучали такі підприємства, як "Смоли", Східний ГЗК. А по машинобудівному холдингу з боку України будуть запропоновані акції "Турбоатома".(Рос.)
5 мільярдів для "сім'ї"?
Здавалося б, мати фірму, що завдяки державі отримує тепер мільярдні прибутки, більш ніж достатньо для спокійного життя. Однак схоже, що тепер дехто вирішив витягнути з "Укрзалізниці" ще кілька державних мільярдів. І всі шляхи знову ведуть в Межигір'я.
У який банк покласти депозит?
Велика частина людей віднесе свої гроші туди ж, куди і всі. Деякі спокусяться на вищу ставку або випадкову рекламу. Представляємо рейтинг переваг вкладників банків. (Рос.)
Чим заплатять українці за відсутність альтернатив?
На громадське обговорення винесена оновлена енергетична стратегія України. Сукупна потужність відновлюваної енергетики в енергобалансі країни до 2030 року складе не більше 2%. Для порівняння – уряд Німеччини визначив мету досягти 80%, і відмовитись від ядерної енергетики.