Особиста економіка

Дружини та подруги найбагатших чоловіків світу
Дружина одного з найбагатших бізнесменів Росії Володимира Потаніна Наталя - домогосподарка. Наталія Потаніна вирішила не витрачати час на кар'єру моделі, співачки або ділової жінки. Насамперед вона мати і дружина, тому рідко відвідує світські заходи і зосереджена на збереженні домашнього вогнища (рос.)
П'ять міфів про середній клас
Зростання доходів домогосподарств середнього класу був здебільшого пов'язаний не із зростанням зарплатні, а з тим, що в родинах додався ще один заробляючий. Деякий час повільне зростання доходів компенсувалося підвищенням вартості будинків та акцій. Однак потім міхур на ринку житла лопнув, і цей ефект зник. До 2010 року вартість майна середньої сім'ї звалилася зі $127 000 до $77 000 (рос.)
Кріпаки в заміських котеджах
Жителі намагалися самотужки укласти прямі договори з "Київобленерго" на постачання струму, але їх спіткала невдача. З’ясувалося, що вся інженерна інфраструктура цілком належить управляючій компанії.
Попередня угода на купівлю квартири: химера чи вигода?
"На жаль, усвідомлюючи існуючий рівень корупції в правоохоронних органах, слід добре подумати, чи залучати їх до вирішення конфлікту із забудовником: надто вже легко вони можуть перетворитися з арбітра на зацікавлену сторону".
Клас важливіший за расу
Небілі американці з вищою освітою стають все більш схожими на білих американців з вищою освітою. А білі американці, які закінчили тільки середню школу, стають все більше схожими на небілих американців, які не закінчили середню школу (рос.)
Купувати онлайн стало легше
Тепер частина покупців, які раніше користувалися послугами онлайн-магазинів, зможуть вирушити у самостійне плавання. Їм, очевидно, уже не доведеться обрізати цінники, розбирати пристрої та занижувати митну вартість товару.
Анатолій Лещенко: продавець та покупець нерухомості матимуть справу тільки з нотаріусом
На сьогодні по всій країні створено 583 структурних підрозділів управлінь юстиції, що реалізовуватимуть функції Укрдержреєстру у сфері державної реєстрації прав, — реєстраційні служби. Фактично, це всі міста обласного значення та районні центри. Тобто, питання доступності послуг у сфері державної реєстрації прав вирішено в повному об’ємі.
Хайнань - рай для китайських мільярдерів
В цьому році з 5 по 8 квітня тут продали близько двох десятків яхт і стільки ж приватних літаків, а також цілу колекцію автомобілів і телефонів преміум-класу (один з них коштував удвічі більше, ніж купе Mercedes), не кажучи вже про колекцію коштовностей, які гідні церемонії вручення "Оскарів" (рос.)
Рейтинг офіційних мільйонерів в уряді Азарова
Найбільше доходів в 2011 році отримали Борис Колесніков та Петро Порошенко. У Валерія Хорошковського найзаможніша родина. А Микола Присяжнюк збільшив свої доходи в п’ять разів в той час, коли Дмитро Саламатін та Едуард Ставицький жили на одну зарплату.
FT: Прощавай, розкіш
Заможні люди в Росії відмовляються від показної розкоші і звертаються до більш стриманого стилю в інтер'єрі. (рос.)
Шість пасток у законі про ОСББ
Є намагання вирішити низку проблем, таких, як встановлення тарифів на комунальні послуги для ОСББ в тому ж розмірі, що і для фізосіб, питання субсидій по комунальних платежах для членів ОСББ, вплив на власників квартир, що не сплачують за обслуговування будинку, проблеми із поняттям "балансоутримання".
Підпишіться на наші повідомлення!