Особиста економіка

Купувати онлайн стало легше
Тепер частина покупців, які раніше користувалися послугами онлайн-магазинів, зможуть вирушити у самостійне плавання. Їм, очевидно, уже не доведеться обрізати цінники, розбирати пристрої та занижувати митну вартість товару.
Анатолій Лещенко: продавець та покупець нерухомості матимуть справу тільки з нотаріусом
На сьогодні по всій країні створено 583 структурних підрозділів управлінь юстиції, що реалізовуватимуть функції Укрдержреєстру у сфері державної реєстрації прав, — реєстраційні служби. Фактично, це всі міста обласного значення та районні центри. Тобто, питання доступності послуг у сфері державної реєстрації прав вирішено в повному об’ємі.
Хайнань - рай для китайських мільярдерів
В цьому році з 5 по 8 квітня тут продали близько двох десятків яхт і стільки ж приватних літаків, а також цілу колекцію автомобілів і телефонів преміум-класу (один з них коштував удвічі більше, ніж купе Mercedes), не кажучи вже про колекцію коштовностей, які гідні церемонії вручення "Оскарів" (рос.)
Рейтинг офіційних мільйонерів в уряді Азарова
Найбільше доходів в 2011 році отримали Борис Колесніков та Петро Порошенко. У Валерія Хорошковського найзаможніша родина. А Микола Присяжнюк збільшив свої доходи в п’ять разів в той час, коли Дмитро Саламатін та Едуард Ставицький жили на одну зарплату.
FT: Прощавай, розкіш
Заможні люди в Росії відмовляються від показної розкоші і звертаються до більш стриманого стилю в інтер'єрі. (рос.)
Шість пасток у законі про ОСББ
Є намагання вирішити низку проблем, таких, як встановлення тарифів на комунальні послуги для ОСББ в тому ж розмірі, що і для фізосіб, питання субсидій по комунальних платежах для членів ОСББ, вплив на власників квартир, що не сплачують за обслуговування будинку, проблеми із поняттям "балансоутримання".
Підпишіться на наші повідомлення!