Особиста економіка

Безпека авіаперевезень за десять літ
Дізнайтеся, скільки всього перельотів було здійснено за 2002-2012 роки, і який із зазначених періодів став найбільш безпечним для авіапасажирів. (Рос.)
Як розпізнати фінансову піраміду
Російське фінансове законодавство стане більш жорстким. Організаторів пірамід будуть саджати у в'язницю, а їх учасників - штрафувати. (Рос.)
Як розподіляються соціальна допомога та пенсії в Україні
Пенсія депутата в 10,5 разу вища за середню пенсію у країні. Пенсія судді - у п'ять разів. Середня пенсія вчителя становила 1 119,89 грн порівняно з депутатськими 15 427 грн.
Як отримати вищу освіту за кордоном
Вартість навчання в університетах Німеччини, Франції, Польщі, Чехії та Болгарії іноді навіть нижча, ніж в українських: в середньому 1 500 дол на рік. (Рос.)
З чого складається ціна авіаквитка (приклад Росії)
Не варто думати, що літати рейсами бюджетних авіакомпаній небезпечно. Вони економлять не так на якості літаків, як на їжі та напоях. (Рос.)
Ультиматум Гюхта
Під час голосування законів складалося враження, що покупців банально полякають, аби вони побігли в автосалони, а там президент, трохи почекавши, накладе на них вето. Однак закони Янукович підписав.
Як заробити на мобільній рекламі
Переглянув рекламу на мобільному телефоні - отримав безкоштовний інтернет, програму або гру. Фантастика? Ні, завтрашній день. (Рос.)
Київські банки створені для іноземців?
Навіть у банках-переможцях рейтингу кожен другий співробітник не переходить з україномовним клієнтом на українську. Це спонукає україномовних клієнтів переходити на російську з ввічливості - на шкоду собі.
Депутатська боротьба за землю триває
Ріст орендної плати для власників паїв є позитивною тенденцією. Проте цю плату повинні підвищувати не депутати, а ринок через посилення конкуренції за землю.
Камо грядеши, виконавча служба?
Виконавча служба перетворилася на забюрократизованого монстра-статиста, який більше переймається оформленням результатів торгів арештованим та конфіскованим майном за цінами, далекими від ринкових.
Причини протесту: ціни та демократія
Число людей, готових боротися за інтереси своєї групи, зросло майже втричі і майже в чотири рази - кількість захисників демократичних цінностей. (Рос.)
Гривня обвалиться восени?
МВФ не піде на поступки Києву. Якщо Мінфіну не вдасться забезпечити достатній рівень припливу позикового капіталу, четвертий квартал стане критичним для національної валюти. (Рос.)