Новини 25 липня: ЄС перерахував Україні 1,5 млрд євро допомоги, на ЗАЕС виявили протипіхотні міни

Вівторок, 25 липня 2023, 21:10

Про ЗАЕС. Експерти Міжнародного агентства з атомної енергії виявили протипіхотні міни спрямованої дії на периферії майданчика Запорізької атомної електростанції.

Про банківську систему. Банківська система в Україні залишається стабільною, у зв'язку з чим в Національному банку готуються до скасування пруденційних послаблень та подальшого впровадження регуляторних вимог.

Про "Нафтогаз". Агентство з розшуку та менеджменту арештованих активів (АРМА) має підозру, що ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг", якому Кабінет міністрів торік передав в управління арештовану мережу АЗС Glusco, не подає або не оформлює належним чином інформацію про діяльність указаної мережі.

Про макрофін. До державного бюджету в вівторок, 25 липня, надійшов шостий транш макрофінансової допомоги від ЄС у сумі 1,5 мільярда євро.

Реклама:

Про ОВДП. Міністерство фінансів на аукціоні в вівторок, 25 липня, розмістило облігації на 14,75 мільярда гривень в еквіваленті.

Ексклюзиви ЕП

Холодне літо 23-го: як погода допомагає українській економіці

Поки Євросоюз потерпає від аномальної спеки, українці радіють низьким як для літа температурам. У цьому є позитив і для держави.

Реклама:

Ціна життя: скільки коштують пологи в Україні

Скільки потрібно коштів, щоб народити дитину та забезпечити комфортне перебування в пологовому будинку?

Реклама: