Шмигаль вважає, що "Енергоатом" задовільно відпрацював минулий рік

Четвер, 4 березня 2021, 17:15
 

Прем'єр Денис Шмигаль заявив, що найближчим часом ініціюють конкурс на посади голови "Енергоатома", за його словами, підприємство "задовільно" відпрацювало 2020 рік.

Про це він сказав під час прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Відповідаючи на питання про конкурс на посаду голови "Енергоатома", голова уряду нагадав, що президент Зеленський підписав закон про відновлення конкурсів на держслужбу.

"Ми обговорювали необхідність призначення керівників, як в Міненерго, так і в "Енергоатом". Я впевнений, що ми будемо ініціювати проведення відповідного конкурсу на голову "Енергоатому" найближчим часом", - сказав Шмигаль.

За його словами, 2020 рік був першим повним роком, який підприємство пропрацювало в умовах ринку.

"На Енергоатом протягом року були покладені соціальні обов'язки продавати по 1 копійці електроенергію для потреб населення, щоб мати тариф 1,68 грн", - сказав прем'єр.

Він додав, що тариф 1,68 грн - значно нижчий від ринкового.

За словами Шмигаля, улітку "Енергоатом" мав "певну тубулентність" на тлі зростання ролі зеленої енергетики і профіциту електроенергії на ринку.

А фінансові показники "Енергоатому" він назвав "задовільними" з урахуванням кризової ситуації на ринку.

Нагадаємо:

Національне агентство із запобігання корупції винесло приписи Кабінету Міністрів України і т.в.о. президента "Енергоатому" Петру Котіну з вимогою повернути на посаду викривача корупції на підприємстві Олега Поліщука та знайти винних у незаконному звільненні. Раніше повідомлялось, що припис винесли прем'єру Денису Шмигалю. 

Кандидат на першого віцепрем’єра - міністра енергетики Юрій Вітренко обіцяє зробити прибутковими державні підприємства Енергоатом та Центренерго.

За три квартали 2020 року Національна атомна компанія "Енергоатом" відзвітувала про чисті збитки на суму 5,3 мільярда гривень. 

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!