Родина міністра економіки за рік заробила близько 8 млн гривень

Четвер, 25 березня 2021, 09:00
 

За минулий рік родина міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко заробила близько 8 мільйонів гривень, із яких 534 тисячі - це зарплата на посаді міністра.

Джерело: декларація Петрашка 

Деталі: Окрім того, понад 6 мільйонів заробітної плати Петрашко отримав під час роботи в Управлінському товаристві УЛФ та близько 140 тисяч - у банку "ПУМБ".

Дружина міністра, громадянка Росії, Світлана Петрашко заробила майже 700 тисяч гривень у державному Фонді розвитку інновацій. Окрім того, вона стала власницею автомобіля Toyota Land Cruiser 200, випущеного у 2020 році. Його вартість склала 2,2 млн гривень.

Міністр економіки також отримав прибуток із процентів від юридичної особи Morgan Stanley, зареєстрованої за кордоном у сумі близько 553 тисяч гривень.  

Як і в минулорічній декларації, родина міністра зберігає кошти як на банківських рахунках, так і в готівці. Зокрема міністр нарахував в себе 510 тисяч доларів та 2,3 мільйони гривень готівкою, а дружина - 395 тисяч доларів та близько 1,4 мільйони. 

На банківських рахунках у родини Петрашка є 827 тисяч доларів та близько 2,1 мільйони гривень.

Інших змін у декларації, у порівнянні із минулорічною не відбулось. 

Нагадаємо:

Рік тому новопризначений міністр економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко не задекларував квартиру у Москві, частка у якій є власністю його дружини, будинок під Києвом та два елітних авто. 

Через кілька днів він доповнив дані в своїй декларації.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"