Наглядова рада УЗ "найближчим часом" почне конкурс на нового голову правління

Середа, 17 березня 2021, 18:35
 

Наглядова рада "Укрзалізниці" найближчим часом розпочне конкурсний відбір нового голови правління.

Про це йдеться в офіційній заяві наглядовій раді УЗ, опублікованій на сайті компанії.

"Рішення щодо пропозиції звільнити Володимира Жмака з посади голови правління було прийняте наглядовою радою в найкращих інтересах товариства.

Відповідальний за фінанси член правління Іван Юрик керуватиме товариством у проміжний період задля забезпечення фінансової та операційної стабільності Укрзалізниці", - йдеться у заяві.

У наглядовій раді також побажали Володимиру Жмаку "швидкого одужання від захворювання Ковід-2019".

Нагадаємо:

Кабмін на засіданні 17 березня підтримав дострокове припинення повноважень голови правління Укрзалізниці Володимира Жмака.

Наглядова рада "Укрзалізниці" одноголосно підтримала відставку Володимира Жмака з посади голови правління компанії, це питання розглянуть на Кабміні.

Раніше повідомлялось, що наглядова рада "Укрзалізниці" розглядає можливість відсторонення голови правління компанії Володимира Жмака.

У прес-службі "Укрзалізниці" заявили, що для відсторонення голови правління компанії Володимира Жмака немає підстав.

26 серпня 2020 року Кабмін призначив Володимира Жмака головою правління "Укрзалізниці".

Володимир Жмак був членом наглядової ради аеропорту "Бориспіль". У 2015-2016 роках працював першим заступником голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі. До цього він обіймав керівні посади в групі ТНК-BP, яка входила до списку десяти найбільших приватних нафтових компаній у світі за обсягами видобутку нафти.

Також був радником президента "Київстару" – відповідав за розвиток нових напрямків бізнесу. Упродовж семи років він входив до наглядової ради цієї компанії, два роки був членом ради Європейської бізнес-асоціації.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!