Данілов пообіцяв нові санкції, але не уточнив, чи проти Коломойського

Четвер, 11 березня 2021, 19:40
 

На наступному засіданні Ради національної безпеки та оборони продовжиться розгляд питань щодо запровадження санкцій до юридичних і фізичних осіб.

Джерело: брифінг Данілова після засідання РНБО

Деталі: На запитання, чи планує РНБО вводити санкції щодо Коломойського Данілов не дав чіткої відповіді, проте сказав, що ситуація із введенням санкцій "обов’язково буде продовжена".

Пряма мова Данілова: "Те що стосується ситуації пов’язаною із введенням санкцій до тих, чи інших фізичних, чи юридичних осіб на наступному засіданні обов’язково буде продовжена ця ситуація. Ми на сьогоднішньому засіданні розглядали це питання.

Я хочу зауважити, що у нас є 5 інституцій, які згідно чинного законодавства подають пропозиції про введення, або скасування санкцій. Це СБУ, Кабмін, Верховна Рада, НБУ і президент.

На наступному засіданні обов’язково буде розглядатися санкційне питання. Кого це буде стосуватися, ви будете дізнаватися тільки після засідання РНБО".    

Передісторія:

5 березня США запровадили санкції проти українського олігарха Ігоря Коломойського. У Держдепі пояснили, що як керівник Дніпропетровської області з 2014 по 2015 рік Коломойський був причетний до корупційних дій, що підривали верховенство права та віру української громадськості в демократичні інститути та громадські процеси, включаючи використання його політичного впливу та владних повноважень для особистої вигоди.

Детальніше про це - у статті Чорна мітка для Коломойського: що означають санкції США проти українського олігарха.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"