За Вітренка на посаду міністра енергетики голосуватимуть у четвер – нардеп

Середа, 27 січня 2021, 13:55
 

Голосування за кандидатуру Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики, ймовірно, відбудеться у Верховній Раді 28 січня.

Джерело: "Інтерфакс-Україна" з посиланням на заступника голови фракції "Слуга народу" Євгенію Кравчук

Пряма мова: "Подання від фракції щодо цієї кандидатури ми вже офіційно оформили і передали. Тепер вже від прем'єр-міністра мають бути внесені всі документи. Наскільки мені відомо, і глава фракції підтвердив, дуже ймовірно, що голосування відбудеться завтра".

Передісторія:

На засіданні 17 грудня Верховна Рада не підтримала призначення колишнього виконавчого директора "Нафтогазу" Юрія Вітренка на посаду першого віцепрем’єр-міністра – міністра енергетики.

Кабмін на позачерговому засіданні 21 грудня призначив Вітренка першим заступником міністра енергетики. На нього також поклали тимчасове виконання обов'язків міністра.

Президент Володимир Зеленський на засіданні фракції "Слуга народу" 25 січня просив підтримати Вітренка під час голосування в парламенті на посаду міністра енергетики, як найбільш незалежного кандидата.

Лідер партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко припустив, що під час нового голосування у Вітренка буде більше підтримки з боку фракції, оскільки він "за цей час провів певну роботу".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"