PROMOTED

Як ефективно просувати медичний бізнес в мережі

Вівторок, 14 квітня 2020, 13:10

Традиційний маркетинг не працює в медичній сфері. Чому так, який же маркетинг працює, і як максимально ефективно просувати в мережі медичний бізнес - розкажуть найкращі експерти і професіонали на безкоштовній онлайн-конференції Marketing Medical Day, яку проводить Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts 17 квітня.

 

Якщо ви керівник клініки або тільки збираєтеся почати свій бізнес в медичній сфері, маркетолог або топ-менеджер медичного закладу, фахівець, який просуває клініки - ця конференція для вас.

Вас чекає 13 практичних доповідей від успішних маркетологів і маркетинг директорів медичних компаній. З доповідей ви дізнаєтеся як просуваються в інтернеті Synevo, Мати та дитина, Лелека, Добробут, IVR, Клініка Вихідного дня, Helsi та інші найбільші компанії.

Також своїм досвідом і напрацюваннями поділяться експерти в просуванні медичного бізнесу — Антон Воронюк (WebPromoExperts), Олександр  Власов (Medmarketing), Наталья Тулінова (Здорові комунікації),  Олександр  Рись (SendPulse) та інші практикуючі фахівці.

На конференції ви дізнаєтесь:

  • як вибудовувати ефективний інтернет-маркетинг в медицині в 2020 році;
  • чому ж традиційний маркетинг не працює в цій сфері;
  • як залучити й утримати клієнтів;
  • які інструменти комунікації з клієнтами використовувати мед. клінікам і лікарям;
  • як робити і яка ефективність YouTube для клінік;
  • як побудувати систему email-маркетингу в медичній сфері;
  • працюють кейси від кращих спеціалістів України.

Крім цього, вас чекає панельна дискусія з трьома експертами, які поділяться своїми міркуваннями про тренди в просуванні медичного бізнесу в 2020-му році.

Коли і де?

Краще, ніж можна зайнятися вдома на карантині - отримувати нові знання і прокачувати свої навички. Приготуйтеся нікуди не виходити і взяти участь в одній з кращих конференцій з маркетингу в медичній сфері.

Marketing Medical Day розпочнеться 17 квітня о 10:00 за київським часом.

На конференції ви можете задати будь-яке своє питання спікеру в прямому ефірі, а також придбати запис і презентації спікерів.

Як стати учасником? Участь в онлайні безкоштовна за попередньою реєстрацією на сайті.

Організатори та спонсори:  WebPromoExperts, WebPromo, SendPulse

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Вам може бути цікаво: webpromoexperts.net

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!