Шмигаль: У травні Україна має йти на роботу

Субота, 11 квітня 2020, 10:54
 

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Уряд працює над стратегію виходу України з карантину.

Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі

"У травні Україна має йти на роботу. У яких умовах, у яких нових соціальних стандартах, у яких часових рамках — це ті питання, над якими Уряд працює разом з аналітиками", - написав він.

Він зазначив, що наразі Рада розроблює стратегію виходу з карантину, яку буде презентовано наступного тижня.

За його словами, уряд створив Раду з питань економічного розвитку України, куди ввійшли "найкращі вчені та економісти зі світовими іменами".

Також він опублікував план стратегії на травень, згідно з якою Уряд планує створиті 500 тис робочих місць, частково зняти обмеження на рух громадського транспорту та забезпечити кредитну підтримку малому та середньому бізнесу.

 
Джерело: телеграм-канал Дениса Шмигаля

Нагадуємо:

16% підприємств вже адаптувалися до карантинних заходів ще 23% адаптують бізнес, решта підприємств або не бачать можливостей для нових напрямів діяльності або потребують додаткових інвестицій. 

За оцінками Торгово-промислової палати України, зростання безробіття в період карантину склало 500-700 тисяч осіб – до 2,0-2,2 млн. Ще близько 5,1-5,5 млн. осіб перебувають у відпустках, на це вказують підрахунки за даними результатів соціологічних опитувань.

Знати більше: Скільки коштує пакет "карантинної" держпідтримки і які втрати малого бізнесу

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"