Новини 3 березня: зарплати голів держкомпаній, запорізький міст та реакція ФРС на коронавірус

Вівторок, 3 березня 2020, 21:00

Про зарплати голів держкомпаній. Місячний розмір заробітної плати керівника державної компанії в контракті не перевищуватиме 1,25 мільйона гривень.

Про електронний лікарняний. Кабінет міністрів запроваджує систему електронних лікарняних листів з 1 квітня 2020 року.

Про реакцію американського центробанку на коронавірус. Федеральна резервна система США позапланово знизила процентну ставку на 0,5 процентного пункту в спробі згладити наслідки для економіки від епідемії коронавірусу.

Про контракт Коболєва. 16 березня на засідання наглядової ради НАК "Нафтогаз" буде розглядатися продовження контракту з головою правління Андрієм Коболєвим.

Про приватизацію. Кабінет міністрів скасував монополію "Артемсіль" на виробництво солі та передав підприємство на приватизацію. Так само на приватизацію було передано "Державну продовольчо-зернову корпорацію України".

Про запорізький міст. "Укравтодор" підписав контракт з турецькою компанією Onur Taahhut на будівництво мосту в Запоріжжі, обіцяють завершення об’єкту через 2 роки.

Ви хочете знати більше?

Фонд енергоефективності на роздоріжжі: як витратити 6,8 мільярда на утеплення будинків

Фонд енергоефективності, який надає гранти на утеплення будинків, спростив процедури подання та розгляду заявок від ОСББ. Чи прискорить це роботу фонду, і яких змін варто чекати?

Керівник ДПЗКУ Саймон Чернявський: Через півтора року компанія може стати банкрутом

В кінці 2019 року керівником найбільшого державного зернотрейдера України став Саймон Чернявський. Він розповів ЕП, як планує виводити компанію з глибокої кризи, чому їй незабаром загрожує банкрутство і до чого тут Китай. (рос)

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!