Європейський ринок частково оговтується після "чорного понеділку"

Вівторок, 10 березня 2020, 14:13
 

Європейські акції у вівторок частково відновились після падіння на попередній сесії.

Про це повідомляє Reuters.

Загальноєвропейський індекс STOXX 600 зміцнився на 1,6% на 11:55 по Києву, але був все рівно далекий від того, щоб компенсувати падіння на 7% у понеділок.

Європейський нафтовий підсектор .SXEP показав зростання на 3,6%, так як нафта подорожчала на 5% після найбільшого одноденного обвалу за останні 30 років.

Акції німецького виробника мікросхем Infineon Technologies (IFXGn.DE) зросли на 3,3% після того, як офіційні особи США не виявили проблеми з національною безпекою і дозволили поглинання американською компанією Cypress Semiconductor Corp (CY.O).

Нагадуємо:

За результатами торгів 9 березня світові фондові індекси рекордно обвалилися.

Після обвалу нафтових котирувань різко впали провідні азіатські, європейські та американські індекси, торги в США вперше з 2008 року були призупинені на 15 хвилин.

Індекси світових фондових ринків пішли вниз слідом за найсильнішим обвалом цін на нафту після провалу переговорів ОПЕК+ щодо скорочення видобутку нафти в умовах падіння попиту через коронавірус.

ОПЕК пропонувала додатково знизити видобуток на 1,5 млн барелів на добу до кінця 2020 року. Однак проти цієї пропозиції виступили Росія і Казахстан.

В понеділок Європейські фондові індекси відкрились обвалами на 3-10% - зокрема, станом на 11:00 (за Києвом) нідерландський AEX упав 6,85% до закриття попередніх торгів, швейцарський SMI - на 3,8%, британський FTSE 100 - на 8,67%, а німецький DAX - на 7,41%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"